demir-house-kurtkoy

Demir House Güncel Fiyat Listesi!

Demir House konut projesini deneyimli editörümüz Berkman Demirhan siz değerli takipçilerimiz için her yönüyle araştırdı. Haberimizde projenin fiyatlarını, ödeme seçeneklerini, daire tiplerini, prim potansiyelini, teslim tarihini ve açık adresini öğrenebilirsiniz. İşte o projenin tüm detayları…

Paşhan İnşaat tarafından Kurtköy’de hayata geçirilen Demir House konut projesinde 160 adet konut ve 2 adet dükkan yer alıyor. Daire tiplerinin 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandığı projede daire büyüklükleri 96 metrekare ile 112 metrekare arasında değişiyor.

Pendik Kurtköy Mahallesinde geliştirilen projede 32 adet 3+1 ve 128 adet 2+1 daire bulunuyor. 3 bloktan meydana gelen projede stüdyo ve 1+1 daire tiplerine yer verilmedi.

Demir House fiyat listesi

2+1 96 metrekare daire 420 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 112 metrekare daire 520 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. Daire fiyatları bulunduğu kata ve şerefiyesine göre farklılıklar gösterebiliyor.

Projede en düşük daire fiyatı 420 bin lira en yüksek daire fiyatı ise 620 bin lira olarak değişkenlik gösteriyor.

Yüzde 20 peşinatla konut sahibi olunabilen Demir House Kurtköy projesinde kalan konut bedeli ise şirket bünyesinde 18 ay sıfır faizle taksitlendiriliyor.

Projede yer alan konutların büyüklükleri 96 metrekare ile 112 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 3 bloktan oluşan Demir House projesi içerisinde zengin sosyal donatıları ile dikkatleri üzerine çekiyor.

Proje hem yatırımcı hem de oturumcu için cazip görünüyor. Sabiha Gökçen Havalimanına yakın olması prim potansiyelini çok fazla arttırıyor.

Paşhan İnşaat tarafından hayata geçirilen Demir House konut projesinin sosyal donatı alanları arasında yüzme havuzu, basketbol sahası, futbol sahası, tenis kortu, yürüyüş alanları, çocuk oyun alanları, hobi bahçesi bulunuyor.

Deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olan projenin yapı denetimi ve zemin etüdü yapılmış. Kurtköy Sabiha Gökçen Havalimanına komşu olan proje 2019 yılı Ekim ayında alıcılarına teslim edilecek.

Benzer Haber  Öğrenciler için eşyalı kiralık ev bulma yöntemleri

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: Paşhan İnşaat

Proje Tipi: Konut
Konut Sayısı: 165 adet konut
Konut Tipleri: 2+1, 3+1
Metrekare Alanı: 96 – 112 m2
Teslim Tarihi: Ekim 2019

Demir House nerede

Adres: Kurtköy Mah. Laik Sok. Pendik/İstanbul

Paşhan İnşaat’ın Anadolu yakasında Pendik Kurtköy Mahallesinde geliştirdiği Demir House projesi hakkında daha fazla bilgi almak için 444 26 50 nolu telefonu aramanız yeterli.

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

 

 

Yorum Yazın