Ebruli Ispartakule yüzde 10 peşin 84 ay vade fırsatı!

Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Emlak Konut GYO güvencesiyle planlı bir şekilde gelişen Ispartakule’nin yeni projesi Ebruli Ispartakule, hayata geçiriliyor.

Sıtar İnşaat, Aslan Yapı ve Torkam İnşaat’ın uzun zamandır merakla beklenen yeni projesi sağladığı yüksek prim avantajı ile konut alıcılarına avantajlı bir yatırım vadediyor.

Projede lansman dönemine özel avantajlı fiyatlar sunuluyor. Bunun yanı sıra Emlak Konut GYO’nun yeni kampanyası dahilinde konut alıcılarına yüzde 10 peşin, 84 ay 0 faizle taksitlendirme imkanı sunuluyor. Projede dairelerin metrekare başlangıç fiyatı ise 3.500 TL olarak belirlendi.

Projenin 2+1 daire fiyatları 446 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Bölgedeki konut projeleri arasında öne çıkan Ebruli Ispartakule, 41 bin 168 metrekare arsa alanı üzerinde inşa ediliyor.

4 katlı konaklar ile 28 katlı blokların yer aldığı projede aile öncelikli yaşam yatırımcılara sunuluyor.

2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı projede 724 daire ve 52 cadde mağazası yer alıyor.

Tamamı geniş dairelerden oluşan projede 3 tip daire var. 114 metrekareden başlayan 2+1, 162 metrekareden başlayan 3+1 ve 192 metrekareden başlayan 4+1 daire seçenekleri bulunuyor.

Lansmanda Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum konuştu.

Emlak Konut GYO Genel Müdürü Murat Kurum: Emlak Konut olarak, gelişim akslarında yeni projeler üretilmesi konusunda büyük rol oynuyoruz. Bu akslardan birinin de İstanbul’un yükselen değeri, planlı alt yapısı, kentsel hizmetleri ile ön plana çıkan Ispartakule olduğuna inanıyoruz. Yüklenicimiz Sitar İnş. A.Ş., Aslan Yapı ve Torkam ile gerçekleştireceğimiz “Ebruli Ispartakule”de, yükseleceği bölge itibariyle ayrı bir öneme sahip. Atatürk Havalimanı’na, 3.Havalimanı’na, Kuzey Marmara bağlantı yoluyla Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne 15-20 dakika mesafede. Yürüme mesafesindeki metroyla İstanbul’un her lokasyonuna kolaylıkla bağlanılabilecek. 724 konut ve 52 cadde mağazasından oluşan bir hayal dünyası ortaya çıkarıyoruz. Toplamda 600 milyon TL satış toplam gelirine sahip olacak projemizin %22’si olan 132 milyon TL Emlak Konut şirket payı olacak.

Ebruli Isparta Kule Projesi

Ebruli Isparta Kule Projesi

 Toplamda 47.168 m2 alan üzerinde gerçekleştirilecek Ebruli Ispartakule projemizde evlerin cadde mağazalarıyla çevrili olduğu bir meydan, ağaçların ve süs havuzlarının bulunduğu 6 bin metrekarelik park ve özellikle araç trafiğine kapalı alanlarda çocuklarımızın ve gençlerimizin keyifle zaman geçireceği sosyal alanlar mevcuttur.

Sıtar İnşaat İcra Kurulu Başkanı Müslim Güzel, “İstanbul’un gelişen yüzü olarak nitelendirilen Ispartakule, TEM Otoyoluna 2 km mesafede olması projenin artısı. Metronunda bölgeye gelmesi ile birlikte ulaşılabilirliği kolay katma değeri yüksek bir projeye imza attığımızın bilincindeyiz. Uzun süren bir projelendirme aşamasının ardından, bölgede yepyeni bir konsept oluşturmak için büyük emek harcadık. Projemiz tamamlandığında sakinlerinin günlük ihtiyaç ve konforu için her türlü imkânı sunan, ulaşılabilirliği kolay, merkezi, içerik ve donanım anlamında güvenli bir proje olacak. 4 katlı konaklar ile 28 katlı blokların yer aldığı projemiz, İstanbul’un en önemli ulaşım güzergâhı olan Tem Otoyolu’na 2 kilometrelik ve yapılacak olan metroya yürüme mesafede yer alıyor.” dedi.

 

Benzer Haber  Emlak Konut’tan 4.15 Milyar Liralık Satış

Ebruli Ispartakule iletişim bilgileri

Adres: Tahtakale Mah. Ispartakule Bulvarı No:22 34325 Ispartakule-Avcılar/İstanbul
Telefon: 444 26 93

 

 

Yorum Yazın