Edonia Garden fiyat listesi!

Kar Yapı tarafından Pendik’te geliştirilen Edonia Garden projesinde daire fiyatları 250 bin liradan başlıyor.

Kar Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Edonia Garden projesinde ön satışlar başladı. Hazır betondan kirece, agregadan asfalta ve hatta yapı kimyasallarına kadar çok geniş ürün yelpazesiyle inşaat sektörüne üretim yapan Kar Group bünyesinde faaliyetlerine devam eden Kar Yapı, ilk projesi Edonia Garden’ı güvenli ve konforlu bir yaşamın hayalini kuranların beğenisine sunuyor.

Proje 388 adet konut ve 12 adet ticari üniteden meydana geliyor. Projede 1+1’den 3+1’e kadar daire seçenekleri yer alıyor. Projede yer alan dairelerin büyüklükleri 64 metrekare ile 147 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı.

edonia garden

85 milyon lira yatırım bedeliyle Pendikte hayata geçirilen Edonia Garden projesinin geliştiricisi Kar Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Şenol Üçüncü, “açık havuz fitness center, hamam, sauna, buhar odası, kapalı ve açık çocuk oyun alanları, kafeterya, süs havuzları ve su alanları olacak şekilde planlanan projenin 2 katlı otopark ve her daireye özel 1 araçlık alan imkanıyla da dikkat çekiyor” dedi.

Edonia Garden fiyat listesi;

1+1 daire 250 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 334 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 525 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Edonia Garden ödeme seçenekleri;

Ödeme kolaylıklarının sunulduğu projede peşin alımlarda yüzde 20 indirim sağlanıyor. Ayrıca firma bünyesinde de yüzde 25 peşinat verenler;‘60 ay sıfır faiz’, ’48 ay sıfır faiz yüzde 4 indirim’, ’38 ay sıfır faiz yüzde 8 indirim’ ve ‘24 ay sıfır faiz yüzde 12 indirim’ gibi imkanlara sahip oluyor.

Lokasyon ve ulaşım kolaylığıyla da farklılaşan proje, merkezinoktalara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Proje; Marmara Üniversitesi Hastanesi’ne 1.5 km, Sabiha Gökçen Havaalanı’na 3 km ve hızlı feribota ise 7 km uzaklıkta bulunuyor.

Pendik hızlı tren garı ile Pendik Devlet Hastanesi’ne yakınlığıyla dikkat çeken proje; Pendik Marina, Tuzla Marina ve Marmaray’a da kolay ulaşım sağlayan bir konumda inşa ediliyor.‘Edonia Garden’,yapımı devam eden Şeyhli metro istasyonu projeye birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunuyor. Bu metro istasyonu,site sakinlerine Kadıköy’e kadar çok rahat yolculuk etme ve İstanbul Anadolu Yakası’nın en büyük alışveriş merkezi Viaport’a çok kısa sürede ulaşma imkânı sunuyor.

Edonia Garden iletişim bilgileri:

Adres: Güllü Bağlar Mah. Yazıcılar Sok. No:33 34906 Pendik/İstanbul
Telefon: 0216 307 64 64

Benzer Haber  Saygın Aksoy Aşçıoğlu'nun kurumsal iletişim ve pazarlama müdürü oldu!

Edonia Garden 2019 Aralık ayında teslim edilmesi planlanıyor.

 

 

Yorum Yazın