esenyurtkonutprojeleri

Esenyurt Konut Projeleri

İnşaat sektörünün oldukça parladığı günümüzde özellikle İstanbul Esenyurt’ta yapılan Esenyurt Konut Projeleri konut sahibi olmak isteyenlerin dikkatlerini çekmeyi başarıyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte inşaat sektöründe insanlara sunulan olanaklar da geliştirilebilmiştir. Yapılan konutlarda ve tesislerde son teknoloji ürünleri kullanıldığı gibi ev sahiplerinin rahat yaşayabilmeleri için inşaat firmaları ellerinden gelen bütün imkanları kullanmaktadır. Son zamanlarda yapılan büyük projelerle insanların tercih etmeleri için oldukça farklı özellikler sunulmaktadır. Yapılan projeler içerisinde konut ve ticari alanların yanı sıra kullanılacak olan ortak alanları, alışveriş merkezleri, kapalı-açık yüzme havuzları ve sosyal tesisleri ile oldukça büyük projelere imza atılmaktadır.

Lionia Yaşam Evleri

Esenyurt Konut Projeleri içerisinde 260.000 Tl’den başlayan fiyatları ve 87 adet konut yapılması planlanan Lionia Yaşam Evleri ile kaliteli konut sahibi olabilirsiniz. 2+1, 3+1 ve 4+1 oda sayılarına sahip konutların fiyatları 260.000 Tl’den başlayarak yaklaşık olarak 600.000 Tl’ye kadar çıkabilmektedir. Proje kapsamında yapılan konutlar 90 metrekare ile 167 metrekare arasında değişmektedir. Yapılan proje konumu itibariyle oldukça merkezi bir yerde bulunmaktadır. E5’e 1 dakika, Marmara Park AVM’ye 4 dakika, Torium AVM’ye ise yaklaşık olarak 8 dakika uzaklıkta bulunan projenin teslim tarihi Ağustos 2018 olarak planlanmaktadır. Esenler Akevler mahallesinde yapılan Lionia Yaşam Evleri’ne ulaşım da oldukça kolaydır. Metrobüs ve diğer ulaşım araçlarına oldukça yakın olduğundan dolayı İstanbul’un her yerinden ulaşım oldukça kolay ve hızlı bir şekilde sağlanabilmektedir.

Bey Residence

Esenyurt Pınar mahallesinde yapımı devam eden Bey Residance ile 250 konut ve 2 ticari alan yapılması planlanmaktadır. İnşaatına Ağustos 2017 yılında başlanan projenin teslim tarihi Mayıs 2019 olarak belirlenmiştir. Yaptıkları kaliteli ve büyük ölçekli projelerle kendilerinden oldukça söz ettiren Beyler İnşaat tarafından yapılan proje sayesinde konut ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz gibi aynı zamanda yatırım amaçlı olarak da konut satın alabileceksiniz. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin sunulduğu Bey Residance ile yatırım amaçlı aldığınız evlerden aylık en az 950 Tl kira geliri elde edebilmeniz mümkündür. Bu şekilde yıllar içerisinde satın aldığınız evden kar elde edebileceğiniz gibi kira geliri de elde etmiş olacaksınız. 220.000 Tl’den başlayan daire fiyatları 700.000 Tl’ye kadar çıkabilmektedir. Yapılan konutları 65 metrekare ile 167 metrekare aralığında boyutları bulunmaktadır.

Benzer Haber  Galatasaray Adası'na köşk yapacak!

Metro House Evleri

Sektörün en iyi inşaat firmalarından Arizon Yapı tarafında yapılan proje sayesinde oldukça kaliteli konut sahibi olmanız sağlanmaktadır. 2+1, 3+1 ve dubleks seçeneklerinizin de bulunduğu Metro House Evleri aynı zamanda sizlere büyük kazançlar elde edebileceğiniz bir yatırım imkanı sunuyor. Kira gelirlerinin aylık yaklaşık olarak 2.000 Tl ile 2.500 Tl arasında olan konutlar, yatırımcıların yüzlerini güldürebilmektedir. Metro ve diğer ulaşım araçlarına yakınlığı ile İstanbul’un her yerinden rahatça ulaşabilecek merkezi bir noktada yer almaktadır. Proje kapsamında satılan konutların fiyatları 340.000 Tl’den başlamaktadır. Yapımı tamamlanmış olan proje sayesinde satın aldığınız dairenize hemen yerleşebilme imkanınız bulunmaktadır.

Hezarfen Konutları

İstanbul Arnavutköy’de Hadımköy mevkiinde yapılan Hezarfen konutları ile 3+1’lik dairelere sahip olabileceksiniz. Konut ihtiyacı olan ve yatırım yapmak isteyenlerin ilk tercih sıralarında bulunan Arnavutköy, merkezi konumu ve ulaşım kolaylığı ile İstanbul’luların yüzlerini güldürmeye devam ediyor. 375.000 Tl satış fiyatı ile bu kadar merkezi noktada ve kaliteli yapılmış olan projeden siz de ev sahibi olabilirsiniz. Bu projede yapılan ilklerden birisi de kooperatif mantığı ile yapılacak olmasıdır. 420 adet konut yapılacak olan projenin telim tarihi Aralık 2022 olarak belirlenmiştir.

İnşaat sektörünün günümüzde oldukça geliştiği ve artan insan nüfusunu karşılamanın olduka zor olduğu bilinen bir gerçektir. Bu nedenle insanların konut ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için günümüzde inşaat firmaları oldukça yoğun olarak çalışmaktadır.

Yorum Yazın