fuzul-insaat

Fuzul İnşaat

Fuzul inşaat

Fuzul İnşaat  1992 yılında Fuzul Otomotiv olarak kurulan Fuzul Şirketler Grubu’nun 2000 yılında inşaat sektörüne geçişi ve markalı konut üretimine başlamasıyla hayata geçmiştir. Ve o tarihten itibaren inşaat sektöründe önemli yatırım ve ses getiren projelere imza atmıştır. Hizmet anlayışında ergonomik ve konforlu bir hayat için gerekli öğeleri en iyi ve çevre dostu şekilde sunmayı ile edinen şirket bu anlamda odlukça kaliteli hizmetler sunmuştur.

Fuzul İnşaat Kalite Politikası

Fuzul İnşaat kalite politikası gereği müşterilerinin ihtiyaç hissettiği tüm ürün ve hizmetleri, toplumsal sorumluluk bilincinin yanı sıra en uygun fiyat politikası ve en ideal ödeme koşullarıyla ve zamanında temin ederek müşteri memnuniyetini tam anlamıyla sağlamak yatmaktadır. Sadece satış anında değil satış sonrası da müşterilerin her zaman yanında olmak ve tüm sorunlarını çözmek üzere bir hizmet anlayışı bulunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ve güvenini ön plana alan bu hizmet anlayışı ile gerçek anlamda bir farklılık yaratılmaktadır.

Tamamlanmış Devasa Projeler

Fuzul İnşaat satışı tamamlanmış projeler şu şekildedir; Serrapark evleri, Evelia, Meva Evleri, Olimpa AVM, Kent Ariva, Knet Neriva, Fuzulkent Bizimevler, Olimpa Rezidans şeklindedir. Şirketin satışını gerçekleştirdiği projelerin ana özelliği modern ve teknolojik yapının doğa ile uyumlu bir şekilde bir araya getirilmesidir. Bu anlamda Fuzul İnşaat projelerine olan talebin en üst seviyede olduğu ve sektöre yenilik anlamında yön veren bir yapıdadır.

Fuzul İnşaat Projeleri

Fuzul İnşaat devam eden projeleri ise şu şekildedir; Tem Avrasya Konutları, Başak City, 3. İstanbul Başakşehir, Vadikaya Başakşehir ve Olimpa Park Plus şeklindedir.

Vadikaya Başakşehir Projesi: 2+1, 3+1, 4+1’den oluşan 361 dairesi ve 56 ticari mağazasıyla İstanbul’un gözdesi Başakşehir’de yükselen Vadiyaka Başakşehir bölgenin yeni cazibe merkezi olacaktır.

Olimpa Park Plus Projesi: 15 bin metrekareyi aşan bir arazi üzerine konuşlanmış, 11 ila 16 katlı bloklardan oluşan toplam 236 dairelik bir proje olarak dikkat çekmektedir.

Tem Avrasya Konutları: Fuzul Yapı ve Yol İnşaat ortaklığı ile gerçekleştirilen TEM Avrasya Konutları projesi 18 bin 621 metrekarelik arsa üzerine yapılmaktadır. Gaziosmanpaşa Karayolları Mahallesi’nde inşa edilen projede 6 blokta 612 konut ve 3 dükkan bulunmaktadır. Bloklar 18 katlı olarak yapılmaktadır.

Fuzul TEM Konutları Projesi: Bu projede ise 362 adet 2+1, 233 adet 3+1 ve 17 adet 4+1 daire yer almaktadır.

3. İstanbul Başakşehir Projesi: 3. İstanbul projesi 10 blokta 400 konuttan oluşmaktadır. Projede konutların yanı sıra 26 adet dükkân da yer almaktadır. Projede 172 adet 2+1, 154 adet 3+1, 50 adet 4+1, 24 adet 5+1 daire olması planlanmaktadır. 40 bin metrekarelik arsa üzerine kurulan projenin toplam inşaat alanı 134 bin 43 metrekare olarak belirlenmiştir. Ve bölgenin en iddialı konut projeleri arasında yer almaktadır.

Benzer Haber  Başakşehir Konut Projeleri

Yorum Yazın