Gaziosmanpaşa Konut Projeleri

İstanbul’un  en değer verilen ve özellikle gayrimenkul alacakların bir numaralı tercihlerinden Gaziosmanpaşa konut projeleri ile adından söz ettirmeye devam ediyor.

İnşaat ve konut sektöründe yaşanan olumlu gelişmelere inşaat firmaları oldukça çabuk reaksiyon verebilmektedirler. Artan insan nüfusunun bir sonucu olarak konut ihtiyacı oldukça artmıştır. İnsanlar yaşayabilecekleri kalitede bir ev bulabilmek için oldukça uzun süreler araştırma işine girerler. Kendileri ve bütçeleri için en uygun evi satın alabilmeleri için inşaat firmaları yaptıkları konutlara ekledikleri farklı özellikler ile insanların kendilerini tercih etmelerini sağlamaya çalışırlar. Rekabetin de bu nedenle oldukça artmış olduğu sektörde inşaat firmaları diğer projelerden kendilerini tercih edilebilir duruma getirmek için çok çalışıyorlar.

Konut sahibi olmak isteyenler genel olarak içlerinde yaşayacakları bir ev satın almak isteseler de aynı zamanda yatırım amaçlı olarak da konut almak istemektedirler. Bu nedenle özellikle İstanbul Gaziosmanpaşa’da yapılan projeler yüksek gelirleri nedeniyle tercih edilmektedir. İlgili bölgeye yapılan her proje ile satın almış oldukları konutlardan daha fazla kar elde edebileceklerdir.

Ahes Misal İstanbul

Ahes Misal İstanbul ile ilgili görsel sonucu

Gaziosmanpaşa Haşim Yılmaz Caddesinde inşaatı devam eden dev proje gün geçtikte sona yaklaşıyor. 2 bin 400 adet konut yapılması planlanan Ahes Misal İstanbul Gaziosmanpaşa’da özellikle yatırım yapmak isteyenleri sabırsızlandırıyor. 1+1, 2+1 ve 3+1 olarak planlanan daire yapıları ile yapılan projede fiyatlar 340.000 Tl’den başlarken 1.046.000 Tl’ye kadar çıkabiliyor.

Kentsel dönüşüm projelerinin en büyüklerinden olan Ahes Misal İstanbul ile 2400 adet konutun dışında 359 odalı otel, cadde üzerinde açılacak olan dükkanlar ve 20 bin metrekare ofis alanıyla yapılan diğer projeler arasında yıldızı parlamaya devam ediyor.

Projenin Aralık 2019’da yaklaşık 1600 konutluk kısmının tamamlanması planlanmaktadır. TEM ve çevre yollarının ve Haliç’e olan yakınlıkları ile merkezi bir konumda yer alan projede ulaşım oldukça kolay. Aynı zamanda projenin en dikkat çeken özelliklerinden birisi de depreme dayanıklı olarak yapılması. 2. derece deprem bölgesinde yer alan Gaziosmanpaşa’ya yapılan bu proje daha dayanıklı olabilmesi için 1. derece deprem bölgesine uygun şekilde yapılmaktadır.

Benzer Haber  Çamlıca'daki TV Kulesine Restoran Bölümü Yapıldı

Novi Bazaar Gaziosmanpaşa

Novi Bazaar Gaziosmanpaşa ile ilgili görsel sonucu

Gaziosmanpaşa Merkez mahallesinde yükselen proje kapsamında 195 daire bulunmaktadır. Son zamanlarda kentsel dönüşüm kapsamında birçok proje başlatılan Gaziosmanpaşa’da Novi Bazaar projesi de kentsel dönüşüm kapsamında yapılmaktadır. 1+0, 1+1 ve 2+1 olmak üzere 3 çeşit daire satışı bulunan proje kapsamında ayrıca 22 mağazada yapılıyor. Metrobüs ve ulaşım araçlarına olan yakınlığı sayesinde İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşım sağlayabiliyorsunuz.

Daire almak isteyenler için proje kapsamında 176.000 Tl’den 565.000 Tl’ye kadar daire bulabileniz mümkün. Proje kapsamında yapılan en büyük yenilik de dairelerin teslimlerinden sonra 2. el yönetiminin bulunması. Bu şekilde profesyonel ekipler tarafından yönetilecek olmasından dolayı yatırımlarınızın geleceği koruma altına alınmış oluyor.

Neo Park Bolluca

Neo Park Bolluca ile ilgili görsel sonucu

İstanbul Arnavutköy’de yapılan lüks konutlar arasında en çok dikkat çeken Neo Park Bolluca, 20 adet 3+1 özellikli dubleks evlerden oluşmaktadır. Büyük bir yatırım neticesinde doğa ile iç içe müstakil evlerden oluşan proje hem yatırım için hem de ev sahibi olmak isteyenler için tasarlanmıştır. Proje kapsamında yapılan evlerin büyüklükleri 153 metrekare ile 171 metrekare arasında iken evlerin bahçeleri de 150 metrekare ile 270 metrekare arasında değişmektedir. Konutların fiyatları 1 milyon 500 bin Tl ile 1 milyon 700 bin Tl arasında değişmektedir.

Son dönemlerde kentsel dönüşüm projeleri ile adından sıkça söz ettiren İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesinde birbirinden farklı ve güzel projeler yapılmaktadır. Yapılan projeler yatırım amaçlı kullanılabileceği gibi ev sahibi olmak isteyenlere de hizmet etmektedir.

Yorum Yazın