goldiva-familya-bornova

Goldiva Familya Güncel Fiyat Listesi!

İzmir’in köklü inşaat firmalarından Diva İnşaat yeni geliştirdiği projesine Goldiva Familya ismini verdi. İzmir Bornova’da 250 milyon lira yatırımla hayata geçirilen projede 329 daire 15 dükkan ve 1 restoran yer alıyor.

Toplam 3 blok üzerine inşa edilen projede daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. 1+1 daire sayısının çok az olduğu projede daha çok 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verildi.

Diva İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Terzi, “Bornova’da hayata geçirdiğimiz projemiz sosyal donatı alanlarıyla harika bir yaşam alanı sunuyor. 1+1 dairelerimiz oldukça büyük. İzmir’de balkonsuz ev olmaz. Bütün dairelermizde balkon var” dedi.

Goldiva Familya fiyat listesi

  • 1+1 daire 86 metrekare 279 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 daire 120 metrekare 390 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Goldiva Familya konut projesinde ödeme planına göre yüzde 5 peşin veriliyor. 6 ay sonra yüzde 20 ara ödeme yapılıyor ve konut bedelinin kalan yüzde 75’i ise şirket bünyesinde 24 ay vade farksız taksitlendiriliyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında 24 saat güvenlik, macera parkı, çocuk oyun alanları, otopark, restoran, yürüyüş alanları, peyzaj alanları, basketbol, futbol sahası, fitness, buhar odası, sauna, yüzme havuzu yer alıyor.

Eğitim kurumlarına yakınlığıyla dikkat çeken proje Ege Üniversitesi’ne 8 dakika, Dokuz Eylül Üniversitesi’ne 13 dakika, Yaşar Üniversitesi’ne 7 dakika ve Bahçeşehir Koleji’ne 6 dakika mesafede bulunuyor.

Diva İnşaat tarafından Bornova’da geliştirilen proje özellikle yatay mimariye değer verenlerin beğenisini kazanıyor. 3. ve 4. katta yer alan daireler deniz manzarasına da hakim durumda.

Bornova Meriç Mahallesinde yükselen Goldiva Familya konut projesi oturumcuların ilgisi kadar yatırımcıların da ilgisini çekiyor. Hem esnek ödeme planı hem de metrekare fiyatı projeyi oldukça cazip kılıyor. Lokasyonuna da bakılınca projeye yatırım yapılabilabilir.

Benzer Haber  Polatyol İnşaat

Proje 2020 yılı içerisinde teslim edilecek.

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: Diva İnşaat

Proje Tipi: Konut, Ticari
Konut Sayısı: 329 adet daire
Konut Seçenekleri: 1+1, 2+1 ve 3+1
Metrekare Alanı: 86 – 179 metrekare arasında
Teslim Tarihi: 2020 yılı

Goldiva Familya nerede

Adres: Meriç Mah. 5745 Sok. NO:2 Bornova/İzmir
Telefon: 0232 200 40 00

Yapıda sanat kavramını en ince ayrıntılara kadar uygulayan ve detaylandıran Goldiva Familya projesinde toplam yüzölçümünün yüzde 70’i büyüklüğünde yaklaşık 12.800 m2 sosyal yaşam, aktivite ve peyzaj alanları ile hayatın zevklerine vakit ayırıp, yaşadığınız her günden keyif alın.

 

 

Yorum Yazın