halk-gyo

Halk GYO

Halk GYO

Halk GYO ülkemizde 18.10.2010 tarihinde resmi olarak faaliyete geçmiştir. 2013 yılının Şubat ayında ilk kez halka arz edilen şirket Borsa İstanbul’da ise ‘’HLGYO’’ kodu ile işlem görmektedir. Firmanın ana kuruluş amacı kurucusu olan Halkbank A.Ş genel misyonunu paralele olarak müşterilerine en iyi hizmeti sunarak onlara sürekli katma değer kazandırmaktır.

Halk GYO Vizyonu

Halk GYO kurucusu olan Halkbank’tan aldığı güven ve itibar ile GYO sektörünün önde gelen kurumlarından biri haline gelmek, dürüst, şeffaf ve güven duyguları ile tüketicilerine en iyi şartlarda en kaliteli ve modern hizmeti sunmak amacıyla hareket etmektedir.

Halk GYO Misyonu

Kurucusu olan HALKBANK A.Ş.’nin genel yapısı ve hedefleri doğrultusunda hem müşterilerine hem de ülke ekonomisine en iyi ve en efektif katkıyı sağlamak Halk GYO misyonu olarak nitelendirilmektedir.

Tamamlanmış Halk GYO Projeleri

Halk GYO kaliteli ve modern projeleri ile oldukça başarılı olmuş ve adından söz ettirmiş bir kurumdur. Bugün itibari ile park Dedeman Levent Otel, Şekerpınar Projesi, referans Bakırköy Projesi ve Eskişehir Panorama Plus projeleri firma tarafından bitirilmiş ve oldukça yoğun bir ilgi ile karşılaşmış projelerdir.

Özellikle arkasındaki güçlü mali destekle beraber günümüzde birçok firmanın ulaşamadığı kalite ve modernliği projelerinde yakalayabilen firma pazarlama anlamında da sağladığı güven sayesinde projelerine rahatlıkla yüksek nitelikte talep bulabilmektedir.

Halk GYO Projeleri

Tamamladığı ve büyük ilgi gören projelerinden büyük güç alan firma hali hazırda dev projelere devam etmektedir. Devam eden Halk GYO projeleri ise şu şekildedir;

Bizimtepe Aydos Projesi: İstanbul İli Sancaktepe ilçesinde devam eden proje kapsamında 95 bin metrekarelik bir alana yüzde 90 peyzaj alanına sahip proje 2+1, 3+1 ve 4+1 olmak üzere toplamda 13 katlı 17 adet bloktan ve 1.037 konuttan meydana geliyor. Ayrıca projede hobi bahçeleri, bisiklet ve koşu parkurları, çocuk oyun alanları, çardaklar ve süs havuzları, çim amfiler ile özel anaokulu ve ticari birimler de bulunmaktadır.

Şehiristan Konutları Projesi: Erzurum İlinin Yakutiye İlçe sınırları arasında yer alan proje Er Konut şirketi ile yüzde 50 ortaklık kurularak gerçekleştirilmektedir. 23.734 metrekarelik alana kurulan proje 3 farklı tipte 13 katlı 13 bloktan oluşmaktadır. 620 dairenin bulunduğu bu projede aynı zamanda ticari dükkânlarda yer alıyor.

İstanbul Uluslararası Finans Merkezi ‘’Halk Ofis Kuleleri’’: İstanbul İli Ümraniye ilçesine yapılan bu proje kapsamında 46 ve 34 katlı 2 ofis kulesi ve 8’er katlı 3 ticari binadan oluşmaktadır. Özellikle konfor ve modernlik anlamında dünya standartlarında yapılan ofis ve binalar bu anlamda İstanbul’un ihtiyacı olan modern ofis ihtiyacını karşılamaya yönelik olarak geliştirilmiştir. Proje 2016 yılı itibari İle başlamıştır.

Kira Geliri Elde Edilen GYO Projeleri

Halk GYO kira geliri elde ettiği projeleri ve binaları bulunmaktadır. Bu binalar ise şu şekildedir; Halkbank Finans Kule, Park Dedeman Levent Otel, İstanbul Salıpazarı Binası, İstanbul Karaköy Binası, İstanbul Beyoğlu Binası, İstanbul Bakırköy Binası ve İstanbul Caddebostan Binası şeklindedir.

Benzer Haber  Çalık Gayrimenkul

Yorum Yazın