Hekim Yapı Muhteşem Bir Organizasyonla Bayileriyle Buluştu

Hekim Yapı; her yıl olduğu gibi, bu yıl da bayileriyle buluştu.

Kuruluşundan bu yana; kalite ve standartlarından ödün vermeden sektöre liderlik etmeye devam eden Hekim Yapı A.Ş.; her sene geleneksel olarak düzenlediği Bayi Toplantısı’nın 14.’sünü; bu yıl Limak Kıbrıs Deluxe Hotel’de, 21-24 Şubat 2019 tarihleri arasında muhteşem bir organizasyonla gerçekleştirdi.

Bu seneki Bayi Toplantısı‘na ev sahipliği yapan otelin en büyük özelliği ise,  iç ve dış alanlarının birçok yerinde A1 sınıfı yanmazlık özelliğine sahip HekimBoard otoklavlı fibercement doğal çimento levha kullanılıyor olması. HekimBoard uygulanmış bu tasarımsal özellikteki otelde dört gün süren Bayi Toplantısı, yurt içi ve yurt dışından gelen 100’den fazla bayinin katılımıyla gerçekleşti.

Organizasyonun ilk günü; bayiler ile Hekim Yapı çalışanlarının katıldığı Hoş Geldin Buluşması kokteyli ile başladı. İkinci gün; Çalıştay ve Uygulama Gezisinin ardından, bayileri birbirleriyle kaynaştıran dart, langırt ve tavla turnuvaları oynandı.

Organizasyon Detayları

Organizasyonun üçüncü gününde gerçekleşen ana bayi toplantısı ise Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Öner Hekim’in; hoş geldin konuşması, ürün yelpazesine katılan HekimColor markalı renkli levhalar ve önümüzdeki dönem hedefleri hakkında bilgilendirmesiyle başladı.

Hekim Holding Y.K.Ü, Yapı Malzemelerinden Sorumlu Teknik Başkan Yardımcısı Sn. Özge Hekim ise konuşmasında; yeni ürün olan HekimColor hakkında detayları aktaran kapsamlı bilgiler verdi.

Hekim Yapı Pazarlama ve Satış Koordinatörü Sn. Abdullah Yaylı; 2018 yılında yapılan satış ve pazarlama faaliyetleri, sosyal etkinlikler, tanıtım ve reklam çalışmaları, genel işleyiş ve 2019 planları konusunda rakamlar ve grafiklerle tüm bayileri bilgilendirdi. Özellikle ihracata ağırlık verdiklerini ve çok başarılı sonuçlar elde ettiklerini ileten Abdullah Yaylı, 2019 yılında da ihracat faaliyetlerine hız kesmeden devam edeceklerini belirtti.

Benzer Haber  Downtown Bursa Güncel Fiyat Listesi!

Hekim Yapı 14. Bayi Toplantısı’nda, Sn. Rüzgâr Mira Okan; ”İyilerin (M)arkasından Konuşulur” başlıklı bayilerin ilgiyle ve dikkatle dinledikleri bir konuşma gerçekleştirdi.

Ardından, çeşitli kategorilerde dereceye giren bayilere; Hekim Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Öner Hekim, Hekim Holding Yönetim Kurulu Üyeleri ve Hekim Yapı Yöneticileri tarafından ödülleri verildi.

Son gün gerçekleşen ana toplantı sonrasında, Hekim Yapı Bayileri muhteşem bir gala gecesinde; ilk etapta sahne alan sanatçı Serap Saray ile gecenin ikinci yarısında sahne alan sevilen sanatçı Sevcan Orhan’ın sahne performanslarıyla, hafızalardan silinmeyecek bir müzik şölenine şahit oldular.

Hekim Yapı; uzmanlaştığı tüm alanlarda sektörüne liderlik eden, planlı ve istikrarlı yönetimi ile hedeflerini adım adım gerçekleştiren; bugün 8 şirket, 8 işletme, 191.000 metrekare üretim ve hazır yapı tanıtım alanı, 1000’e yakın çalışanı, 6 kıtada 130’dan fazla ülkeye ihracatı, yurt içi ve yurt dışında 100’den fazla bayisi, 50.000’in üzerinde referansı ile global anlamda saygın bir noktaya gelmiş olan bir Hekim Holding kuruluşudur.

Yorum Yazın