Ankara hittown hit yapı proje

 ‘Hittown’ Ziraat Bankası’nın 0,98 Konut Projesi listesinde

 ‘Hittown’ Ziraat Bankası’nın 0,98 Konut Projesi listesinde

Vatandaşın yeni bir eve sahip olması için Ziraat Bankası’nın konut kredisi faizlerinde yaptığı indirim açıklamasının ardından; Hityapı’nın Hittown Projesi de bankanın anlaşmalı konut projeleri arasında yerini aldı. Bu kapsamda 0,98 vade farkı ile ev sahibi olmak isteyenleri bekleyen Hittown projesi, Ankara’nın en hızlı gelişim gösteren ve en değerli bölgelerinden biri olan Yeni Batı Mahallesi’nde yer alıyor.

26.500 metrekarelik bir yaşam alanı üzerine inşa edilen Hittown’da nihai kullanıcılar 2019 Mayıs ayından itibaren evlerinde oturmaya başlayacaklar.

Ankara’nın en yeni yaşam merkezi; Hittown

Her bloğa özel daire tipi ile birçok projeden ayrışan Hittown; toplam 4 bloktan oluşuyor. Projede yer alan A blokta; 1+1 ve 1,5+1 daire tipleri, B blokta; 2+1 ve 2,5+1 daire tipleri, C blokta ise; 3,5+1 tek tip daireler ve D blokta; 4,5+1 tek tip daireler olmak üzere toplam 586 daire ve 62 cadde mağazası yer alıyor.

Daireler tasarımıyla özgün ve butik mimarisiyle fark yaratırken, aynı zamanda sunduğu geniş yaşam alanları, her cephede sahip olduğu güzel manzarası ve kullanışlı yapısıyla ev sahiplerine en iyi imkanları sunuyor.

hit yapı projesi ankara hittown

Her metrekaresi kullanışlı

Hittown da yaşanılacak dairenin büyüklüğü ne olursa olsun, her metrekaresi kullanışlı ve huzurlu bir yaşam için tasarlandı. Dairlerdeki renkler, kullanılacak bütün eşyalara uygun olabilecek şekilde ve huzur veren tonlamalarda seçildi. Ankara’yı rahat bir şekilde izlemek için yerden yükselen camlar kullanıldı. Geniş balkonlarında yere kadar cam yerine, kısa duvarlar olduğu için daha güvenli ve daha sıcak olacak şekilde yaşam alanları oluşturuldu.

İstanbul yolu metro durağının yanı başında yer alan Hittown, konumu ile günden güne değerlenen ve kullıcılarına kazanç sağlayan bir proje olma özelliği ile hem yatırım hem de yaşamak için ideal bir konut projesi olarak dikkat çekiyor. %70’i tamamlanan projede, Ziraat Bankası’nın uygulamış olduğu 0,98 vade farkı imkanı ile kalan son daireler için kaçırılmayacak bir fırsat sunulmuş oluyor.

Benzer Haber  Baruthane Arazisi İmar Planı İptal Edildi!

Ayrıntılı bilgi ve iletişim:

PR Direktörü / Gülnur Bayrak

Eyeson İstanbul

Tel: 0543 517 05 93

Yorum Yazın