ihlas-yapi-bizimevler

İhlas Yapı

ihlas Yapı

1990 tarihinden itibaren başlayarak İhlas Yapı ilk olarak Toplu Konut Siteleri yer almak üzere, iş merkezleri, hastane, devre mülk ve tatil köyleri gibi pek çok başarılı inşaat projesini gerçekleştirmeye devam etmektedir.

İhlas Yapı aracılığı ile Bizim Evler projesi 38.000 m2 arsa alanı üzerinde yaklaşık olarak 76.000 m2 inşaat alanı ve 532 adet konuttan meydana gelmektedir. Bizim evler projesi yakın zamanda yedinci ve sekizinci projesini hayata geçirmiştir.

Proje içerisinde yüzme havuzu, hamam, fitness center, futbol, basketbol ve tenis kortu, kreş, anaokulu ve mescit gibi birçok sosyal imkan yer almaktadır. Bizim Evler projesinin yedinci ayağı, konumu olarak panoramik Küçükçekmece Gölü manzarasını sizlere sunmaktadır. Bununla beraber Marmara Denizine hakim bir manzarası yer almaktadır. Proje içerisinde daire tipleri genel olarak 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde müşterilerin beğenisine sunulmakladır. Ayrıca proje kapsamı içerisinde, her daireye ve misafir araçlara her durumda kapalı otopark konforu verilerek, yeşil alana daha fazla yer açılmıştır.

Bizim Evler Hakkında

Metro hatlarından bir olan Ispartakule istasyonuna yürüme mesafesinde yer alan Bizim Evler 7 projesi şehir içi ulaşım konusunda da son derece avantajlı bir noktada yer almaktadır. Pek çok ulaşım hattında ulaşım sağlamaya devam eden Metro hattı ile Ispartakule’den şehrin her tarafına ulaşım sağlayabilirsiniz. İstanbul Büyükçekmece’de hayata geçirilmiş olan Bizim Evler Güzelce, Marmara Denizi’ne hakim yerde bulunmaktadır.

İhlas Yapı markasıyla yükselmeye devam eden Bizim Evler Güzelce, İstanbul’un devamlı olarak gelişen semti Büyükçekmece’de hayata geçirilmiştir. 92 bin 293 metrekarelik arsa bölgesine sahip olan bu büyük proje 17 bloktan meydana gelmektedir. Proje yaklaşık olarak 709 konuttan oluşmaktadır. Marmara Denizi’ne hakim noktada yükselmeye devam eden Bizim Evler projesinde 2+1, 3+1, 4+1 konut tiplerini kolayca bulabilirsiniz. Bizim Evler Güzelce projesi içerisinde bir çok sosyal alan yer almaktadır.

İhlas Yapı Kalite Güvencesi

İhlas Yapı Markası faaliyet göstermiş olduğu her alan üzerinde olduğu gibi çevre politikaları konusunda da tüm önlemleri almıştır. Bununla beraber İhlas markası bu anlamda uygulamaları yerine getirmeye dikkat etmektedir. İhlas Yapı çevresine her zaman saygı duymakta, bu saygının gerekliliği koşullarda çevreye vermiş olduğu etkiyi gözlemlemektedir. Firma gerekli tedbirleri almaya devam ederek, olumsuz şekilde etkilerin en aza indirgenmesine devam etmektedir.

İhlas Yapı, kent ve doğa ile ilişkisini günümüz standartlarına en iyi şekilde taşıyabilmek ve bu konuda Türkiye’nin öncü markası olarak görev alma bilincini üstlenmiştir. Firma bu yolda en iyi adımları atmak için ulusal ve uluslar arası düzenlemelere uyumlu olarak projelerini sürdürmeye devam etmektedir. Bu konuda İhlas Yapı firması, çevrecilik anlayışı ile beraber sahip olduğu verimliği arttıracak olan projelerin uygulanması ve binanın Enerji Performans derecesini en iyi şekilde yükselten, Sera Gazı Emisyonunu azaltan sistemler uygulamaya devam etmektedir.

İhlas Yapı kalitesi ve güvencesi ile beraber 2007 yılında başlayan ve günümüze dek süregelen Ispartakule’nin prestijli yaşam yolculuğuna sizde hemen buradan adım atabilirsiniz. Tahmin edildiği gibi bu yazıda Bizim Evler’den bahsediyoruz. Birbirinden özel ve konforlu yedi projesi ile beraber, Ispartakule’nin gözbebeği olarak yer alan Bizim Evler, şimdi sınırlarını genişletmeye devam etmektedir. Bununla beraber tüm deniz tutkunlarını, 365 gün tatil anlamında yaşatan proje İstanbul’da en fazla tercih edilen projeler arasındadır.

Benzer Haber  Karden İnşaat

Yorum Yazın