ilbakholding

İlbak Holding Projeleri – İlbak Yapı

Çeşitli sektörlerde ve farklı kimliklerde faaliyetlerini sürdüren İlbak şirketleri holding yapısı altında 2010 yılında bir araya gelmiştir. İlbak Holding projeleri , aktif olduğu turizm, maden, pazarlama iletişimi, medya, baskı hizmetleri, gayrimenkul geliştirme sektörlerinde farklı şirketleriyle faaliyet göstermektedir. İlbak Yapı ise öncelikle başta İstanbul ve Marmara Bölgesi olmak üzere tüm Türkiye’de nitelikli, yer aldığı bölgeye katma değer getirecek ve marka değeri yüksek projeler yaratmayı hedef edinmiştir. Bu doğrultuda çalışmalarını 2007’den bu yana sürdürmektedir.

ilbakholding

İlbak Holding Gayrimenkul Sektörü

Nüfus artışından büyük şehirlere olan göçün artmasına, kentsel dönüşüm projelerinden şehirleşme planları içerisindeki çevre düzenlemelerine kadar birçok etken ile hızla büyüyen bir sektör haline gelen gayrimenkul geliştirme, 2015 yılında yaklaşık olarak %20’lik büyüme göstermiştir.

Hızlı büyüme oranının ortaya çıkardığı talebi karşılamak için hızlı yapılanmayla birlikte rekabet, kalite, satış sonrası hizmetlerin de büyük farklar yaratabildiği bir sektör haline gelmiştir.

Ayrıca arsa tedariğini, proje yönetimini ve inşaat aşamasını kendi bünyesinde yürüttüğü yeni konut projelerini de hayata geçirmeyi planlamaktadır.

İlbak Holding Projeleri Anadolu Yakasının En Gözde Projesi NEWADA!

ilbakholding

Projelerinde kullandıgı sıradışı mimari yaklaşım ve estetik anlayışı ile yurt içi ve yurt dışında da dikkat toplayan İlbak Yapı Londra’da duzenlenen 2011 International Property Awards organizasyonunda Yüksek Yapı Mimarisi kategorisinde ödül almış NEWADA Towers ile Anadolu yakasının en farklı konut projesini hayata geçirmiştir.

Bostancı İskelesi’ne 2 km uzaklıktadır. E5’e 750 m, sahil yoluna 500 m uzaklıkta bulunmaktadır.

Adalar manzaralı NEWADA, 10.000 m2’lik inşaat alanı üzerine kurulmuştur. 20 ve 26 katlı 2 blok olmak üzere toplamda 288 daireden oluşan eşsiz bir mimariye sahiptir.

Benzer Haber  Taksim Cami havadan görüntülendi!

İçerisinde butik, kuru temizleme, restoran, market de yer alan 2.500 m2’lik sosyal alanı bulunmaktadır.

ilbakholding

İlbak Holding Projeleri Nelerdir?

İlbak Holding’in merkez ofisi 7.800 m2’lik Koza Plaza’dır. 35.000 m2’lik Ramada Plaza Tekstilkent İstanbul Oteli İlbak Holding projelerindendir.

Bursa’nın en modern iş merkezlerinden R Plaza, European Awards Tasarım Ödüllü 10.000m2’lik alana kurulu Newada Towers Projesi, açıkhavada basılan işlerin %80’ine ev sahipliği yapan İstanbul Tuzla’daki Büyük Baskı Merkezi binası ve yenilikçi Türkiye’nin en önemli projelerinden biri olan Superonline Ankara 1.000km’lik fiberoptik alt yapı projesi İlbak Yapı’nın imza attığı öne çıkan işleridir.

İlbak Holding Koza Plaza

ilbakholding

Ramada Plaza Tekstilkent

ilbakholding

R Plaza

ilbakholdingrplaza

 

Yorum Yazın