alper-potuk-batti

İnşaat işine giren Alper Potuk battı mı?

İnşaat işine giren Alper Potuk battı mı? Fenerbahçe’nin ünlü futbolcusu Alper Potuk yeşil sahalarda gösterdiği başarıyı inşaat işinde sergileyemedi. Son dönemde performansı da düşen ünlü futbolcu kadroya girmekte zorlanıyor.

Girdiği inşaat işinde önemli maddi kayıp yaşayan Fenerbahçeli futbolcu Alper Potuk’un bu nedenle kendisini futbola veremediği belirtildi.

İnşaat işine giren Alper Potuk battı mı?

Formunda ciddi bir düşüş olan ve son 2 haftada kadroya dahi giremeyen Fenerbahçeli Alper Potuk’un, yatırım yaptığı işte büyük maddi kayıp yaşadığı ve bu sebeple kendisini futbola veremediği belirtildi.

Sözcü gazetesinde yer alan habere göre, başarılı oyuncunun, futboldan kazandığı paraları değerlendirmek amacıyla lüks evler yapmak için inşaat işine girdiği belirtlidi. Ancak 27 yaşındaki orta saha oyuncusu, bu işte zarara uğradı ve büyük maddi kayıplar yaşadı. Milli futbolcunun yaptığı yatırım sebebiyle bütün birikimlerini kaybettiği kaydedildi.
Bu sebeple moralman yıkılan başarılı oyuncunun, idmanmanlarda da yüzünün asık olduğu ve kendisini sahaya veremediği bildirildi. Diğer bir yandan Alper Potuk’un performansının düşmesinde düzensiz özel hayatının da başka bir etken olduğu belirtildi.

Yönetim de 27 yaşındaki futbolcudan bir an önce toparlanmasını ve futbola odaklanmasını talep etti. Sarı-lacivertli formayla bu sezon toplam 6 maça çıkan Alper Potuk’un sadece 1 golü bulunuyor. Mircea Lucescu da bu oyuncuyu son maçlar için milli kadroya dahil etmedi.

Benzer Haber  Nusret'in külliyesi açıldı!

Yorum Yazın