iva-deluxe-kagithane-projesi

İva Deluxe Kağıthane Fiyat Listesi!

Elazığ’lı genç iş insanı Serdar İnce tarafından kurulan İva Yapı yatırımlarına devam ediyor. Kağıthane bölgesinde küçük metrekareli konut projeleri geliştiren İva Yapı yeni projesi celrelapasa.tk İva Deluxe Kağıthane projesini satışa çıkardı. En büyük dairenin 76 metrekare olacağı projede daire tipleri 1+1 ve 2+1 şeklinde planlandı.

Kağıthane’de Ayazma Caddesi üzerinde inşa edilen rojede toplam 237 adet konut yer alıyor. Proje tek blok üzerine inşa ediliyor.

İva Deluxe Kağıthane güncel fiyat listesi

  • 1+1 54 metrekare daire 320 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 2+1 76 metrekare daire 540 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Banka kredisi ile konut sahibi olunabilen İva Deluxe Kağıthane projesinde şirket bünyesinde kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Yüzde 30 peşinat geriye kalan tutar için 24 ay sıfır faiz uygulanıyor. Örneğin 320 bin lira daire için yüzde 30’u olan 96 bin lirayı ödüyorsunuz. Geriye kalan 224 bin lirayı ise sıfır faizle 24 ayda taksit taksit ödüyorsunuz.

Kağıthane’nin en merkezi lokasyonu Ayazma Caddesinde yükselen direburrumbthou.tk İva Deluxe Kağıthane projesi Metro Market’e, Kağıthane Belediye Binası’na ve Axis AVM’ye yürüme mesafesinde yer alıyor. Proje yeni Kağıthane Metro İstasyonu’na 150 metre, Zincirlikuyu Metrobüs Durağına 10 dakika, 4. Levent Metro istasyonuna 4 dakika, Kanyon, Özdilek ve Metrocity AVM’ye 8 dakika uzaklıkta bulunuyor.

Proje geniş aileli oturumculardan çok yatırımcıları cezbediyor. Daire tiplerinin küçük olarak tasarlanması öğrenci ve yalnız yaşayanlar için oldukça ideal görünüyor. Fiyat olarak da erişilebilir. Ayrıca projede prim potansiyeli gördüğümü de söyleyebilirim.

“Merkezde ev sahibi ol, hayatından vazgeçme” sloganıyla satışa çıkarılan projenin 2020 Mart ayında teslim edilmesi planlanıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında güvenlik, SPA, havuz, spor alanları, okuma salonu, misafirhane, otopark ve oyun alanları yer alıyor.

Benzer Haber  Abel Çengelköy Evleri fiyat listesi!

source url Proje Künyesi:

go to site Yapımcı Firma: İva Yapı

juggbad.cf Proje Tipi: Konut
Konut Sayısı: 237
Konut Seçenekleri: 1+1 54 metrekare, 2+1 76 metrekare
Metrekare Alanı: 54 – 76 m2
Teslim Tarihi: Mart 2020

İva Deluxe Kağıthane iletişim bilgileri:

Adres: Çağlayan, Ayazma Cad, 34406 Kağıthane/İstanbul
Telefon: 444 7 958

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

 

 

 

 

 

Yorum Yazın