İzmir Konut Projeleri

İzmir Konut Projeleri konusunda sizde tüm bilgileri sitemizde bulabilirsiniz. İzmir Konut Projeleri bilgileri ile beraber şehir üzerinde ortaya çıkacak olan tüm projelerin detaylarını kolayca bulabilirsiniz.

Modda Bulvar

Ontan Gayrimenkul aracılığı ile İzmir Bornova‘da inşa edilecek olan Modda Bulvar Projesi üzerinde 1050 adet konut yer almaktadır. Proje içerisinde 1+1’den 4+1’e ulaşabilen konut seçenekleri yer almaktadır. Konutların ebatları 79 metrekare üzerinde 232 metrekare arasında değişiklik göstermektedir. Modda Bulvar projesi sosyal donatıları ile beraber bu alanda cazibe merkezi olmayı hedeflemektedir. Modda Bulvar projesi içerisinde konut sahibi olmayı arzu edenlerin çocuklarını güvenilir bir şekilde bırakabilecekleri anaokulu hizmetleri de bulunmaktadır. Proje üzerinde market ve kafelerde faaliyet göstermektedir. Güvenlik ve resepsiyon hizmetleri konusunda da konut sahiplerinin memnun kalmaları sağlamaktadır.

Triyanda Masal

İzmir’de yeni yatırım alanları arasında bulunan Ayrancılar’da Egesel İnşaat aracılığı ile hayata geçirilmiş olan Triyanda Masal Projesi inşa ediliyor. En kaliteli malzemeler kullanılarak mükemmel çözümlemelerle inşa edilmiş olan modern dokulu Triyanda Masal, geniş sosyal donatı alanlarıyla da hayatınıza renk katmaya devam ediyor. 7/24 güvenlik uygulamaları, otopark gibi bölgelerin yanı sıra yaşam konforunuzu yükseltecek dokunuşlarla ön plana çıkmaktadır.

Sedeftepe Vadi Evleri

İzmir’in prestijli ilçeleri arasında yer alan Bornova’da Özcan Yapı imzasıyla hayata geçirilmiş olan Sedeftepe Vadi Evleri, 4 bin metrekarelik arsa üzerinde kuruluyor. 3 blokta ortaya çıkan büyüklükleri ile 3+1 şeklinde dizayn edilen Sedeftepe Vadi Evleri, lokasyon olarakta dikkat çekmektedir. Yüksek kaliteli iç donanımı ile beraber geniş yaşam alanları konusunda tam bir aile konsepti olarak yer alan projede tüm daireler üzerinde ankastre mutfak da yer almaktadır. Güvenlik, çevre peyzajı ve aydınlatma gibi özelliklerle beraber projede fitness ve spor salonu da yer almaktadır. Sedeftepe Vadi Evleri içerisinde site sakinleri için ayrıca hobi alanı da bulunmaktadır.

Benzer Haber  Tarihi Köşk İçin Servet İstendi

Mahall Bomonti İzmir

Türkerler Holding aracılığı ile İzmir’in en gözde bölgeleri arasında Konak ve Karşıyaka’ya birkaç dakikalık uzaklıkta bulunan Mahall Bomonti, 45 bin metrekarelik arsa üstünde yükselmeye devam ediyor. Alsancak ve Kordon’a yaklaşık olarak bir adım uzakta yer alan lokasyonuyla ön plana çıkan proje, tam merkezde yer alıyor. Restorasyonu yapılacak olan bölgenin sosyal dokusunun oluşmasına katkıda bulunacak tarihi binalarla beraber, proje alanı içerisinde 58 katlı üç blok inşa edilmektedir. Günümüz konut teknolojisinin sunmuş olduğu her türlü konforu sağlamaya devam eden teknik donatılarla beraber sosyal alanlarıyla da dikkat çekmeye devam eden Mahall Bomonti İzmir‘in ayrıcalıkları arasında havuz, spa, fitness merkezi ve çocuk oyun parkı da yer almaktadır.

İzmir konut projeleri fiyatları, kampanyaları bu adres üzerinde güncel olarak yer almaktadır. 2017 ve 2018 yılları içerisinde Türkiye’nin en çok göç alan ili durumuna gelmiş olan İzmir’de yeni konut projelerinin de ardı arkası kesilmeden ilerlemektedir. İzmir yeni baştan inşa edilmektedir. Yeni göç dalgaları sebebiyle eski binalar ihtiyaçları tam olarak karşılayamamaktadır. Bu yüzden bir çok yeni konut projesi gerçekleştirilmektedir. İzmir 2018 yılında teslim konut projelerinin sayısı 80 ‘i geçmiştir. 2018 tarihinde ise 50 civarında yeni proje hayata geçecektir. Özellikle çeşme konut projeleri ve bomonti konut projeleri göz doldurmaya devam etmektedir.

Sizler İçin İzmir şehri üzerinde hem yaşam için en ideal hem de gelecek adına en iyi yatırım olarak görülen İzmir Konut Projelerini bir araya getirdik. Listeleme oluştururken İzmir’in bir çok emlak danışmanından bilgi alınarak hazırlanmıştır.

Yorum Yazın