karden-insaat

Karden İnşaat

Karden inşaat

2002 yılında İstanbul’da inşaat faaliyetlerine başlayan Karden İnşaat günümüzde aktif olarak konut projeleri geliştirmeye devam etmektedir. Farklı projeleri ile inşaat sektöründe hızla ilerleyen firma Paşa Karadeniz tarafından kurulmuştur. Geniş hizmet alanıyla çalışmalarını sürdürmektedir. İstanbul merkezli olarak faaliyetlerini sürdüren firma inşaat sektöründe gerçekleştirmiş olduğu projeler ile dikkat çekmektedir.

Konut, iş merkezleri, alışveriş merkezleri, okullar, fabrikalar, hastaneler, endüstriyel projeler, villalar, enerji santralleri, çelik yapılar, alt yapı gibi geniş hizmet alanıyla çalışmalarını devam ettirmektedir. Geleceğe yönelik olarak yapılan çalışmalar ile modern yaşamın estetik mimari ile birleşmesi sağlanmaktadır. Daima ileriyi hedeflemiş olan Karden İnşaat yapmış olduğu çalışmalar sayesinde özellikle yeni gelişmeleri takip ederek projelerinde uygulamaktadır.  

Endüstriyel yapılar üzerine hizmet vermeye başlamış olan firma daha sonrasında enerji yapıları, iş ve alışveriş merkezleri veya okul inşaatlara gibi pek çok farklı alanda çalışmalarını genişletmiştir. Kısa zamanda büyük başarı elde eden firma 2009 yılına gelindiğinde konut ve bunun yanı sıra ticari alanda yer alabilecek farklı projelere imza atmaya başlamıştır.

Karden İnşaat Faaliyet Alanları

Farklı alanlarda çalışmalarını aralıksız şekilde devam ettirmekte olan Karden inşaat projeleri özellikle geleceğe yönelik modern ve son derece etkileyici tasarımların ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır. İş merkezleri, konut projeleri, alışveriş merkezleri, okullar, fabrikalar, hastaneler, toplu konutlar, endüstriyel tesisler, villalar, enerji santralleri, altyapı, çelik yapılar ve çevre düzenleme işleri alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yapılan çalışmalarda özellikle teknolojinin ve aynı zamanda teknik bilginin yanı sıra kullanılan ekipmanlar doğru biçimde kullanılarak daha modern ve çağımıza uygun şekilde projelerin ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır. Sektörde özellikle yenilikçi yaklaşımıyla inşaat alanında taahhüt firması olarak çalışmalarını devam ettirmeyi amaçlamaktadır.

2002 yılında Paşa Karadeniz tarafından kurulan firma İstanbul merkezli olarak sürdürmüş olduğu çalışmaları ile özellikle geniş faaliyet alanı ile modern ve yenilikçi projelerin ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır.

Tamamlanmış Olan Projeleri

Günümüze kadar özellikle tamamlanmış olan proje seçenekleri son derece şık ve modern yapıların ortaya çıkartılmasını sağlamaktadır. Firma tarafından tamamlanmış olan projeler şunlardır;

Sembol İstanbul,

Benzer Haber  Türk müteahhitler "Kara Kıta" İnşa Ediyor

Avenue Residence,

Dilmenler tekstil makineleri üretim tesisi,

Tekno metal,

Cemile Yeşil Anadolu Lisesi,

Metro Gross market,

Senpa,

Marmara Pamuklu,

Hamboya,

Barış Moda’dır.

Aynı zamanda devam etmekte olan projeleri bulunmaktadır. Günümüzde devam etmekte olan projesi Self İstanbul konut projesidir.

Karden İnşaat Tarihçesi

Firma 2002 yılında kurularak günümüze kadar farklı alanlarda sunmuş olduğu hizmetler ile hazırlamış olduğu projeleri sayesinde özellikle inşaat sektöründe önde gelen firmaları arasında yer almayı başarmıştır. Geleceğe yönelik şekilde geliştirilmiş olan projeler özellikle modern ve çağın gerektirdiği şekilde birbirinden lüks ve konforlu ortamların oluşturulmasını sağlamaktadır.

Farklı faaliyet alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olan firma İstanbul merkezli olarak çalışmalarını devam ettirmektedir. Firma bünyesinde yer alan uzman kadro her alanda yapılacak olan projelerin geliştirilmesi konusunda etkili olmaktadır. Özellikle inşaat sektöründe kısa zamanda büyük başarı elde etmiş olan Karden İnşaat A.Ş hazırlanan projeler ile dikkat çekmeye devam etmektedir.

Almış olduğu Ödüller

Karden inşaat yapmış olduğu projeler arasında yer alan Sembol İstanbul sayesinde iki ödül almıştır. Proje Avrupa’nın en iyi karma tasarımlı projesi olarak ödül almıştır. Aynı zamanda A Design Tasarım yarışmasında Sembol İstanbul satış ofisinin dizaynı sayesinde A Design Silver Award ödülünü almaya hak kazanmıştır. Son derece modern ve aynı zamanda kullanıcılara pek çok farklı avantaj sağlayabilecek olan proje aynı zamanda firmanın iki farklı alanda da ödül almasını sağlamıştır.

Yorum Yazın