Katal İnşaat

Faaliyetlerine uzun zamandır devam eden Katal İnşaat her zaman güvenin bir numaralı ismi olmuştur. Mustafa Erdem inşaat sektörüne ilk kez 1983 yılında girmiştir. İzmir’de faaliyet gösteren Mustafa Erdem bu süre zarfında da her zaman İzmir’i daha güzel bir yer haline getirmeyi amaçlamıştır. Bu nedenle de İzmir’in hem en gelişmiş hem de gelişmekte olan bölgelerinde oldukça estetik dokunuşlar gerçekleştirir.

Ä°lgili resim

1983 yılında Mustafa Erdem olarak girdiği inşaat sektöründe daha sonra yeni bir isim ile yoluna devam etmiştir. 1990 yılına kadar Mustafa Erdem başarılı alanlara imzasını atmıştır. Daha sonra ise 1990 yılında Katal İnşaat kurulmuştur. Kurulduğu günden bu yana da Katal Grup tam anlamı ile yükselişini hiçbir zaman elde bırakmamıştır. Büyük başarılarının arkasında bulunan Mustafa Erdem de elinden geldiğince kendini yenileşmeye adamıştır.

Katal İnşaat Hakkında Bilgi

Ä°lgili resim

Müşteri memnuniyeti Katal İnşaatın en önemli ilkesi olur. Bu nedenle de insanların güvenlerini her zaman karşılayacak projelere imzalarını atarlar. Katal İnşaat, güven yapımızda var diyerek insanlara sunduğu tüm işlerin bu temelde ilerleyeceğini de açık bir şekilde belirtir. Mustafa Erdem her zaman yenileşmeden yana bir gelişme gösterir. Modern inşaat sektörünün oluşmasını da yakından takip eder. Güncel gelişmeleri takip etmesi ve teknolojiye şirketinde de yer vermesi, Katal İnşaatın her zaman bir numarada olmasını olanaklı hale getirir.

Katal İnşaat projelerinde İzmir’in Karşıyaka, Çiğli, Ulukent ve Menemen gibi bölgelerinde yoğunlaşır. Bu bölgeler İzmir’de gelişimin en hızlı şekilde görüldüğü yerlerdir. Mustafa Erdem’de bu bölgelerin zarif dokunuşlar içerisinde bulunmasına yardım eder.

Katal İnşaat Projeleri

katal inşaat ile ilgili görsel sonucu

Katal İnşaat ilk olarak faaliyetlerine konut projeleri ile başlamıştır. Ancak daha sonra konut projelerine yenisini de ekler. Kurumsal projeler ve otel inşaatları ile her geçen gün büyük bir büyüme içerisine girer.

Benzer Haber  İstanbul’da Ofis Kiraları Düştü! Ofislerin 3’te 1’i Boş Kaldı

Şahin Tepesi konutları Katal İnşaat tarafından gerçekleştirilen büyük projeler içerisinde yerini alır. Her zaman ilgi gören Katal İnşaat projeleri içerisinde Şahin Tepesi Konutları da oldukça beğenilir. İzmir’de fark yaratan bu konut projesi insanların ihtiyaçlarına göre 2 + 1 ya da 3 + 1 olarak değişiklik gösterir.

Yorum Yazın