kavanlar-insaat-hakkinda

Kavanlar İnşaat

İnşaat ve gayrimenkul alanında yaklaşık olarak 40 yıldan uzun bir süredir hizmet vermekte olan Kavanlar inşaat yüzlerce projeye imza atmıştır.

Kocaeli merkezli olarak hizmet vermekte olan şirket geniş hizmet alanıyla modern yapıların projelerini hazırlamaktadır. Geniş hizmet alanı ile özellikle kısa süre içerisinde çok sayıda farklı projenin hayata geçilmesini sağlamış olan firma uzman kadrosuyla kesintisiz hizmet vermeye devam etmektedir.

Modern ve geliştirilmiş sistemler ile hazırlanmış olan projeler özellikle son derece huzurlu, güvenli ve kullanışlı alanlara ulaşılmasını sağlamaktadır. Özellikle beklentilerin karşılanabilmesi için hazırlanan projelerde her ayrıntıya dikkat edilmektedir.

kavanlar inşaat ile ilgili görsel sonucu

Kavanlar İnşaat Projeleri

Firmanın gerçekleştirmiş olduğu çok sayıda farklı proje yer almaktadır. Özellikle daha iyi yaşam alanları oluşturmak adına Kavanlar İnşaat projeleri kısa süre içerisinde oturuma hazır hale getirilmektedir. Farklı bölgelerde yer almakta olan çok sayıda farklı proje geliştirilen sistemler sayesinde özellikle modern yapılara sahip olunmasını sağlamaktadır. Firmanın tamamlayarak kullanıma hazır hale getirmiş olduğu projeler her geçen gün artmaya devam etmektedir. Gerçekleştirmiş olan projeler şunlardır:

Kavan Recidanse
-Gül apartmanı,

Özlem apartmanı,

Teras Marmara Yuvacık evleri,

Kubat apartma

-Suricon Bağçeşme.

Devam etmekte olan çok sayıda farklı proje ile çalışmalarını aralıksız şekilde devam ettirmekte olan firmanın ilerleyen dönemlerde oturuma hazır hale getirilecek olan projeler şunlardır


– Hakan apartmanı,

Elif apartmanı

– Diamond park evleri,

Edremit villaları,

Kervansaray Loft,

Saadet apartmanı,

-Kavanya Koru,

-Symbol Kocaeli,

Benzer Haber  Kat İrtifakı ve Kat Mülkiyeti Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Yorum Yazın