Keleş Center Airport

Keleş Center Airport projesinde 350 bin liraya daire!

Keleş İnşaat ve Mese İnşaat Ortak Girişimi tarafından hayata geçirilen Keleş Center Airport projesinde daire fiyatları 350 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Mese İnşaat ve Keleş İnşaat tarafından Küçükçekmece Hacalimanı aksında geliştirilen Keleş Center Airport projesi 21 bin metrekare büyüklüğündeki arsa üzerine inşa ediliyor.

150 bin metrekare inşaat alanına sahip 3 bloktan oluşan projede 498 rezidans, 220 ofis ve 52 mağaza yer alıyor. 1+1 ve 2+1 tipinde olan rezidansların büyüklükleri 64 ile 145 metrekare arasında değişiyor.

Keleş Center Airport Fiyat Listesi;

1+1 daire: 350 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 440 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Küçükçekmece E-5 hattının en değerli projelerinden olan Keleş Center Airport’ta sıfır peşinat 120 ay vade ve 40 ay şirket bünyesinde vade farksız ödeme seçeneği mevcut.

Atatürk Havalimanı, Basın Ekspres yolu, Yeşilköy Fuar Merkezi,  2. ve 3. Köprü bağlantı yollarının yanı sıra yapımı devam eden 3. Havalimanı’na da kolay ulaşım sağlanabilecek bir konumda inşa edilen proje, ayrıcalıklarıyla yerli ve yabancı gayrimenkul yatırımcılarının gözde projeleri arasında gösteriliyor.

Keleş Center Airport sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, otopark, sauna, türk hamamı, yürüyüş alanları, 24 saat güvenlik, kafeterya yer alıyor.

Keleş İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı İlker Keleş; “Projemizde şu an itibariyle metrekare fiyatlarımız 7 bin 500 TL dolayında seyrediyor. Proje bitiminde ise metrekare fiyatlarımızın 12 bin TL dolaylarında olacağınıöngörüyoruz. Dolayısıyla Keleş Center Airport’tan ev veya ofis alacak yatırımcılara enaz yüzde 50 kar vaat ediyoruz ” dedi.

Keleş Center Airport iletişim bilgileri;

Adres: Malazgirt Cad. Küçükçekmece/İstanbul
Telefon: 444 4 555

Keleş İnşaat Hakkında;

1980’li yıllarda, İstanbul’un çeşitli bölgelerinde yazlık konut inşaatlarıyla müteahhitliğe başlayan Nazım Keleş, gün geçtikçe inşaat sektöründeki kalitesini ve konut sayılarını arttırmaya devam etmiştir.

Benzer Haber  Konut desteğinde yeni model yolda!

Bu süreç içerisinde edindiği tecrübesini ve deneyimini en iyi şekilde çocuklarına aktarmayı hedef edinen Nazım Keleş, 1989 yılında İlker Keleş’i ve 1995 yılında İnşaat Mühendisi Soner Keleş’i yanına alarak, hep birlikte çalışmalarına hız katmışlardır.

2003 yılında bu birlikteliği bir çatı altında toplayarak Keleş İnşaat Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.’ini kurmuşlardır.

 

Yorum Yazın