kiler-gyo

Kiler GYO

Kiler GYO

Kiler GYO Yönetim Kurulu Nahit Kiler Başkanlığında proje geliştirmeye devam etmektedir. Türkiye çapında doğru lokasyon uygulamalarının tespiti ve mülk satın alınması, mağaza kiralama uygulamaları yapımı ve ruhsat işlemlerinin yönetilmesi konusunda kilit konularda geniş deneyim kazanmaya devam etmektedir. Biskon Yapı’nın kurulması ile beraber özellikle inşaat faaliyetleri grup içi ihtiyaç durumlarını karşılanmasının tam olarak ötesine geçerek profesyonel inşaat faaliyetine dönüştürmeyi başarmıştır.

Günümüze kadar Türkiye’de 170’den fazla yer alan mağazanın 150.000 metrekare inşaatının mekanik, aydınlatma, dekorasyon ve altyapı uygulamalarını eksiksiz şekilde tamamlamış ve mağazaları hizmete hazır duruma getirmeyi başarmıştır.

Kiler Grubu süpermarket mağazalarının sahip olduğu deneyimle perakendecilerin kiralık ticari gayrimenkullerde aramış oldukları özellik ve ihtiyaç konusunda her anlamda önemli bir deneyim kazanarak çarşı ve alışveriş merkezlerinin yatırımlarına devam etmektedir.

Ayrıca farklı lokasyonlar üzerinde yer alan farklı gelir kesimine hitap edebilen konut projeleri de geliştirilmeye devam etmektedir. Kiler GYO Türkiye’nin ve Batı Avrupa’nın en yüksek projesi olarak bilinen İstanbul Sapphire Rezidans ve AVM inşaatını tamamlayarak gayrimenkul geliştirme konusunda başarısını da kanıtlamıştır. 

Kiler GYO Projeleri

Kiler GYO’nun İstanbul’un merkezinde bulunan lokasyonlarda geliştirmeye devam ettiği Referans markalı projeleri arasında yer alan Referans Bahçeşehir, sürekli olarak kendisine değer katmaktadır. Bahçeşehir’in merkezinde yükselmeye devam ederken, proje içerisinde farklı tip seçeneklerde konut ve ticari üniteler ile beraber son derece eşsiz peyzaj ve dinlenme alanları gibi farklı hizmetleri de beraberinde getirmektedir.

Referans Kartal Kordonboyu

Eşsiz deniz ve adalar manzarası bulunan Referans Kartal Kordonboyu, konutları ve cadde dükkanları ile beraber Kartal ilçesinde boy göstermektedir. Hamam, buhar odası ve fitness salonu gibi farklı ayrıcalıklarla beraber Zen Bahçesinin de bulunduğu proje, sahil yoluna yürüme mesafesinde yer almaktadır.

İstanbul Sapphire

İstanbul Sapphire yaklaşık olarak 261 metre anten yüksekliği ile beraber Avrupa’nın en yüksek binası olarak yer almaktadır. Konut, avm, seyir terası kullanımının bir arada bulunduğu karma bir proje olma özelliğini içerisinde bulundurmaktadır. 2006 tarihinde inşaatına başlanan inşaat, 2011 yılı mart ayında bitirlmiştir.

Kiler Grubu

Kiler Grubunun inşaat uygulamaları 1994 tarihinde başlamasına rağmen bu uygulama hizmetleri 2.000 tarihine kadar perakende şirketinin bünyesi içerisinde bulunmuştur. 2.000 tarihinde inşaat faaliyetleri şu anki unvanı bulunan tek bir firma bünyesine katmıştır.

Geliştirme uygulamalarının tasarım sürecinin yönetim ve denetim uygulamaları şirket aracılığı ile uluslararası tanınırlıkta danışmanlar kullanılarak işbirliği içerisinde yürütülmeye devam etmektedir. Şirket, genel anlamda şematik tasarım ve geliştirme uygulamaları dahil olmak üzere tasarım hizmetleri konusunda önde gelen uluslararası firmalara görev vermektedir.

Kiler GYO İletişim Bilgileri

Adres: Eski Büyükdere Cad. Emniyet Evleri Mah. No:1/1 Kat:7 34415
Kağıthane/İSTANBUL

Benzer Haber  Ünlü İnşaat Şirketine Nitelikli Dolandırıcılıktan Suç Duyurusu!

Tel: +90 (212) 456 70 00
Faks: +90 (212) 690 00 00

 

 

Yorum Yazın