Livin-İzmir-emlaklobisi

Livin İzmir projesi güncel fiyat listesi!

Cengiz İnşaat tarafından İzmir Mavişehir mevkiinde inşa edilecek olan Livin İzmir projesi Cengiz İnşaat Gayrimenkul Yatırım Koordinatörü Mehmet Cengiz’in ev sahipliğinde, Cengiz İnşaat Gayrimenkul Geliştirme Direktörü Mert Kurt, konsept danışmanı Aşkım Kapışmak, mimar Chris Jones ve mimar Semiha Güneş’in katılımıyla bugün gerçekleştirilen basın toplantısı ile satışa çıkarıldı.

 

İzmir Mavişehir’de Cengiz İnşaat tarafından inşa edilmekte olan ve ”Merhaba Değerli Yaşam” sloganı yola çıkan Livin İzmir projesinin basın lansmanında konuşan Cengiz İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cengiz, gelecek planları arasında 2.000 – 2.500 adet konut üretmek olduğunu belirtti. Cengiz, ”insanlara hayal satmak istemediğimiz için projenin kaba inşaatını tamamladıktan sonra satışa çıkardık” dedi.

 

Caher Dudayev Bulvarı üzerinde yer alan 35 bin metrekare arsa üzerinde  inşa edilecek olan projenin kaba inşaatı tamamlanmış durumda.  700 milyon TL yatırım değerine sahip olan proje 3 ve 7 katlı 7 adet bloktan meydana geliyor.

 

Projede 366 adet konut ile 33 adet ticari ünite yer alacak. Mimari tasarımı Epik Mimarlık tarafından yapılan projede tamamı balkonlu 1+1, 2+1, 3+1 4+1 ve 5+1 daire seçenekleri yer alıyor. Projedeki dairelerin büyüklükleri 1+1 daireler net 50 m2, 2+1 daireler  net 90 m2, 3+1 daireler ise net 120 metrekare büyüklükte.

 

Livin-İzmir-emlaklobisi

Livin İzmir fiyat listesi!

 

Metrekare birim fiyatı 8 bin TL’den başlayan projedeki daireler;

1+1 daireler: 630.000 TL

2+1 daireler: 1.000.000 TL’den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor.

Senetle ev ev satışının bulunmadığı projeden yüzde 20 peşinat ödeyerek banka kredisi ile konut sahibi olmak mümkün.

Livin İzmir sosyal olanaklar!

İçerisinde ”Değerli Yaşam Merkezi” yer alan projede engelsiz yaşam için tüm altyapı çalışmaları tamamlanmış, asansörler ve yürüyüş alanları düzenlenmiş durumda.  Livin İzmir projesinin sosyal olanakları arasında ayrıca; fitness salonu, sauna, yüzme havuzu, spor alanları, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları, yeşil alan, oturma alanları, güvenlik ve kapalı otopark yer alıyor.

Benzer Haber  Kanal İstanbul’a 30 Milyar Liralık Rötuş

 

Projedeki dairelerin teslim tarihleri Mart 2019 olarak planlanmış.

 

Tlf: 444 16 49

Web: https://www.livinizmir.com

 

Yorum Yazın