luxera-bahcelievler-projesi

Luxera Bahçelievler Fiyat Listesi!

Luxera Gayrimenkul tarafından Bahçelievler Yenibosna 29 Ekim Caddesinde hayata geçirilen Luxera Bahçelievler projesinde satışlar başladı. 5 bin metrekare arazi üzerine inşa edilen projede toplam 110 adet konut yer alıyor.

10 katlı tek blokta yükselen projede daire tipleri 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Stüdyo dairenin yer almadığı projede daire büyüklükleri 72 metrekare ile 115 metrekare arasında değişiyor.

Luxera Bahçelievler fiyat listesi

1+1 daire 72 metrekare  469 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 115 metrekare 769 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 144 metrekare 815 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Kişiye özel ödeme planlarının yer aldığı projede hem banka kredisi hem de firma finansmanıyla konut sahibi olmak mümkün. Firma bünyesinde yüzde 30 peşinat ve geriye kalan tutar için 50 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. Ayrıca peşin alımlarda yüzde 10 oranında peşin indirimi uygulanıyor.

Luxera Bahçelievler projesinin sosyal donatı alanları arasında 24 saat güvenlik, restoran, cadde mağazaları, kafeterya, havuz, açık-kapalı otopark, yürüyüş alanları, sauna, buhar odası, kamelya, fitness, basketbol sahası ve futbol sahası bulunuyor.

110 adet bağımısız bölümün bulunduğu projede 4 bin metrekare de ticari ünite yer alıyor. Eğitim ve Sağlık Kurumlarına komşu olan projenin 2019 yılı içerisinde teslim edilmesi bekleniyor.

Yenibosna’da Basın Ekspres yolunun parelelinde yükselecek olan Luxera Bahçelievler projesi TEM Otoyolu ve Atatürk Havalimanına 4 dakika, E-5’e ise 2 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Gıda sektöründe Show Marketler zinciriyle faaliyet gösteren Luxera Yapı ailesi Mahmutbey’de Luxera Meydan projesini tamamladı. Luxera Meydan, Luxera Bahçelievler ve Luxera Güneşli projelerinde 1 yıl ertelemeli 84 ay sıfır faiz, 120 ay 0,49 faiz oranlı kampanya fırsatı sunuyor.

Proje Künyesi:

Yapımcı Firma: Luxera Yapı

Benzer Haber  Tarihi Köşk İçin Servet İstendi

Proje Tipi: Konut

Konut Sayısı: 110 adet daire

Konut Metrekareleri: 72 metrekare ile 144 metrekare arasında

Teslim Tarihi: 2019

Toplam Arsa Alanı: 5 bin metrekare

Luxera Bahçelievler nerede

Adres: 29 Ekim Caddesi Yenibosna-Bahçelievler / İstanbul

Telefon: 0212. 503 02 03

Luxera Gayrimenkul Geliştirme A.Ş hakkında:

Show Yapı’nın mimari ruhunu yansıtan Luxera Residence’ın ilham olmasıyla kurulan Luxera Gayrimenkul Geliştirme İnşaat A.Ş. lüksün karşılığını herkese sunmak için 2015 yılında hizmet vermeye başladı. İnşaat sektöründe her metrekaresinden keyif alınan, kullanışlı alanlar inşa etmeyi amaçlayan şirketimiz kazanmaya çağıran projeleriyle, geleceğe gülümsemek isteyen herkese yatırım fırsatları sunuyor.

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

 

Yorum Yazın