Mayra Sancakkoru fiyat listesi!

Mayra Yapı tarafından Bağcılar’da geliştirilen Mayra Sancakkoru projesinde 2+1 daireler 489 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

7 bin 500 metrekare arsa üzerine inşa edilecek olan Mayra Sancakkoru projesi zengin sosyal donatıları ve lokasyonu ile dikkat çekiyor. Daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. Mayra Sancakkoru projesinde yer alan dairelerin büyüklükleri 120 metrekare ile 146 metrekare arasında değişiklik gösteriyor. 35 bin metrekare inşaat alanına sahip projede 174 konut 10 dükkan bulunuyor.

2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra bahçeli konut tiplerinin de sunulduğu projede 174 konut 10 dükkan yer alıyor. Projede yüzme havuzu, fitness salonu, kafeterya, 24 saat güvenlik, sinema, çocuk oyun alanları, basketbol – futbol sahası, tenis kortu, kamera sistemleri, kapalı otopark, su deposu bulunuyor.

Mayra Sancakkoru fiyat listesi;

2+1 daire ( 120 metrekare) 489 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire (146 metrekare) 595 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Mayra Sancakkoru projesinde 30 ay sıfır faizlik ödeme koşulları ve peşin alımlarda yüzde 15 indirim uygulanıyor. KDV oranı yüzde 1 olarak sunuluyor.

Mayra Sancakkoru Basın Ekspres, TEM Otoyolu, E5 gibi karayollarına, Yavuz Sultan Selim Köprüsü, Atatürk Havalimanı, 3. Havalimanı gibi önemli ulaşım akslarına yakınlığı ile alıcılarını etkiliyor. Bağcılar-Kabataş tramvay hattına 2 dakika, yeni yapılan 36 bin metrekarelik olimpik spor kompleksinin hemen karşısında ve çeşitli AVM’lere komşu konumda yer alıyor.

Zengin sosyal donatıya sahip olan proje alıcılarına yüksek primin yanında çeşitli sosyal aktivite imkanları sunuyor.

Mayra Sancakkoru iletişim bilgileri:

Adres: Sancaktepe Mah. Fatih Cad. No:189
34720 Bağcılar/İstanbul

Telefon: 444 3 173

Mayra Yapı Teknolojileri, 1989 yılından itibaren İnşaat sektöründe faaliyet gösteren alanında uzman mimar ve mühendisler tarafından 2005 yılında Dünyanın başkenti İstanbul’da, “İnsanlara mutluluk veren modern güvenilir yapı projelerini üretmek, çalışanları ile birlikte Türkiye’nin kalkınmasına katkı sağlamak” amacıyla kuruldu.

Benzer Haber  İstanbul Yeni Havalimanı'na nasıl gidilir?

 

Yorum Yazın