megapol-insaat-izmir

Megapol İnşaat

Megapol inşaat

Megapol İnşaat ülkemizde 1950 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şirketin kurucusu ise Mustafa Gökdemir’dir. Şuanda şirketin yönetim kurulu başkanlığını Mustafa Gökdemir’in oğlu selim Gökdemir üstlenmektedir. Sahip olduğu tecrübe ve donanımla uzun yıllardır hizmet sunan firmam her zaman çağı yakalayan ve kaliteden hiçbir suretle ödün vermeyen yapısı ile 68 yıldır hizmet sunmaktadır.

Megapol İnşaat Hizmet Anlayışı

Megapol İnşaat hizmet anlayışı olarak kaliteyi ve doğallıyı asla es geçmeyen ve önce müşteri memnuniyetini ilke edinen bir şirkettir. Şirket Ana merkezinin bulunduğu İzmir’de olukça tanınan ve saygı duyulan bir şirkettir. Zaten bu kalite ve saygı olmasa bir şirketin 68 sene boyunca ayakta kalması neredeyse imkânsız olmaktadır.

Özellikle günümüz inşaat sektöründe rekabet en üst seviyede olmaktadır. 68 yıldır hiçbir rekabetten kokmayan Megapol şirketi kaliteli ve gelecek nesilleri kucaklayan proje çeşitleri ile İzmir’de ve ülkemizde büyük başarılar elde etmektedir. Bunu yaparken de hem insanların hem de ekonominin kazanması için geliştirdiği projelerde bu hususlara dikkat etmektedir.

Yenilenebilen enerji ve çevreye duyarlı binalar şirketin vizyonunu temsil etmektedir. Çünkü şirket çocuklar için iyi bir gelecek sağlamak adına herkesin elini taşın altına sokmasını istemektedir. Bu amaçla şirket daha güzle ve yaşanabilir dünya için çeşitli organizasyonlara ve toplantılara sponsor olarak sosyal sorumluluklarını da yerine getirmektedir.

Megapol İnşaat Tamamlanan Projeleri

Megapol İnşaat sahip olduğu köklü geçmişle bugüne kadar birçok projeyi başarılı bir şekilde sonlandırmıştır. Megapol için projenin kalitesi sayısından çok niteliğinde gizlidir. Megapol İnşaat tarafından tamamlanan projeler ise şu şekildedir; Mavi Kule, Haris Tower, Salhane İş Merkezi, Sunucu ve Martı Plaza, Kordon Kule, Megapol Tower, Megapol Sanat, Gökdemir Medikal Center, Megapol Urla evleridir. Bu projelerin hepsini en önemli özelliği her zaman aradın yıllar geçse de kalitesi ve estetiği çağın ilerisinde olmasıdır.

Megapol Yapımı Devam Eden Projeler

Megapol İnşaat günümüzde de son sürat yeni projeler yapmaya ve planlamaya devam etmektedir. Megapol tarafından yapımı devam eden projeler ise şu şekildedir; 2020 yılında bitirilmesi taahhüt edilen 27.000 metrekare arsa alanı ve 192.000 metrekare inşaat alanı olan Megapol İzmir projesidir. Ayrıca 2018 yılının ikinci yarısında bitirilmesi taahhüt edilen 5.477 metrekare arsa alanı ve 43.071 metrekare inşaat alanı olan Megapol Çarşı Kule projesidir. Bu 2 projenin de ortak noktası kalite ve teknolojinin doğa ve güvenlikle en iyi şekilde harmanlanıp geleceğin yapıları olmasıdır.

Megapol Yapımı Portföyündeki Değerler

Megapol İnşaat günümüzde bazı portföy değerlerine sahip durumdadır. Bu değerler ise şu şekildedir; Megapol Çarşı Kule Binası, Megapol Urla Villa tipi 5+1 evler, Megapol Tower 1. Kat sahipliği, Heris Tower 19. Kat sahipliği ve Kordon Kule Otopark katı bu portföylerden bazılarıdır.

Benzer Haber  Cahit Balyen,"500 milyon ciro yaptık"!

Yorum Yazın