Mesa Gökada Fiyat Listesi!

Mesa Mesken Sanayii A.Ş. tarafından Maltepe Zümrütevler Mahallesinde hayata geçirilen Mesa Gökada projesi 273 daireden meydana geliyor. 3 blok üzerine 17 kat şeklinde planlanan projede toplam 273 adet daire yer alıyor.

Bağdat Caddesi, E-5 ve TEM Otoyolu’na yakınlığıyla dikkat çeken Mesa Gökada projesinde daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 şeklinde tasarlandı.

Son dönemde daha butik projelere yönelen az ve nitelikli konut üretmeyi hedefleyen Mesa Mesken A.Ş bu yaklaşımını 2018 yılı içerisinde de sürdürecek gibi görünüyor. Bu bağlamda projede de 273 adet bağımsız ünite yer alıyor.

Mesa Gökada Projesi

Mesa Gökada Projesi

Mesa Gökada Fiyat Listesi;

1+1 daire: 492 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 775 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire: 1 milyon 50 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire: 1 milyon 850 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Her bütçeye ve kişye özel ödeme planlarının yer aldığı projede banka kredisiyle ev sahibi olmak mümkün. Ayrıca projede peşin alımlarda yüzde 15 oranında indirim uygulanıyor.

Mesa Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Boysanoğlu, 2018 yılında yüzde 8 oranında büyüme hedeflediklerini açıklamış ve bu çerçevede proje geliştireceklerini ifade etmişti. Mesa Gökada ve Mesa Çubuklu 28 projesi 2018 yılı içerisinde hayata geçirilecek.

Aydos Ormanları ve Kayışdağı Çam Ormanları’na yakın bir bölgede bulunan projede açık kapalı yüzme havuzu, yürüyüş alanları, spor salonu, basketbol sahası, kafeterya, 24 saat güvenlik, açık-kapalı otopark, sauna yer alıyor.

Mesa Gökada İletişim Bilgileri;

Adres: Zümrütevler Mah. Nil Cad. Çağlayan Sok. Maltepe/İstanbul
Telefon: 444 9 366

Web site: https://www.mesa.com.tr/tr
E-Mail: info@mesa.com.tr

 

 

Benzer Haber  Atatürk Barajı'ni İnşa Eden Palet İnşaat Konkordato İlan Etti!

Yorum Yazın