mesa-insaat-erhan-boysanoglu

Mesa İnşaat

Mesa inşaat

1996 yılında temelleri atıln Mesa İnşaat 48 yılda yapmış olduğu çalışmalar ile gelişerek Mesa Holding haline gelmiştir. Günümüzde Mesa Holding sağlam temeller üzerine atılan projelerde özellikle yapı sektöründe tercih edilebilecek firmalar arasında yer almaktadır. Erhan Boysanoğlu tarafından kurulmuş olan firma kısa zamanda elde etmiş olduğu başarıları ile özellikle Türkiye’nin en iyi firma seçenekleri arasında yer almaktadır. Çok sayıda farklı projeye imza atmış olan firma yenilikçi yaklaşımıyla geniş hizmet alanında aralıksız şekilde çalışmalarını devam ettirmektedir.

İnşaat sektörünün yanı sıra pek çok farklı alanda çalışmaları devam ettirmekte olan firma yurtiçi ve yurtdışı faaliyet alanlarına sahiptir. Değişen firmalar ile hizmetlerini aralıksız şekilde sürdürmektedir. Uzman kadro ile yapılan çalışmalar doğrultusunda özellikle müşteri beklentilerinin karşılanabilecek şekilde farklı projelere imza atılmaktadır.

Mesa İnşaat Faaliyet Alanları

1996 yılında kurulmuş olan Mesa Mesken İnşaat oldukça güçlü bir geçmişe sahiptir. Uzman ve dinamik kadrosuyla kesintisiz şekilde sürdürmüş olduğu hizmetler doğrultusunda özellikle Türkiye’de pek çok farklı projeye imza atmayı başarmıştır. Geniş hizmet alanıyla faaliyetlerini devam ettirmektedir. Farklı faaliyet alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olan firma her geçen gün projelerine yenilerini eklemektedir. İnşaat sektöründe yer almasının yanı sıra tasarım, sanayi, hizmet ve turizm alanında da hizmet vermektedir. Hizmet alanlarında yer alan firmalar şunlardır;

İnşaat sektöründe

Mesa Mesken Sanayii A.Ş.

Mesco İnternational Construction LLP – Kazakistan,

Almes GmbH Almanya,

Mesa LTD Mosko Rusya Federasyonu.

Tarım sektöründe

Mesa tasarım ve planlama grubu

Hizmet sektörü

Kosaş konut servisi A.Ş.

Mesa Sigorta aracılık hizmetleri A.Ş.

Cemil Molla Köşkü.

Sanayi sektörü

Mesa imalat sanayi ve ticaret A.Ş.

Benzer Haber  Emlak fiyatları 2-3 katına çıktı!

Kalıp üretim tesisleri,

İskele üretim tesisleri,

Doğrama üretim tesisleri,

Prefabrik üretim tesisleri.

Turizm sektörü

Alabanda Turizm İnşaat ve Ticaret A.Ş.

Mesa İnşaat Sosyal Sorumluluk Projeleri

Firma yapmış olduğu çalışmalar ile özellikle yapı sektöründe çok sayıda farklı projenin hayata geçirilmesini sağlamaktadır. Firma tarafından gerçekleştirilmiş olan sosyal sorumluluk projeleri de bu alanda özellikle yapılan çalışmalar arasında yer almaktadır. Cemil Molla Köşkü İstanbul’da yer almaktadır. Sosyal sorumluluk projeleri arasında bulunmaktadır.

Özellikle Ankara Üniversitesi Özel Eğitim Araştırma ve Uygulama Merkezi’nin yeniden inşa edilmesi sağlanmıştır. Altınoluk İlkokulu, Mesa Koru Sitesi İlköğretim Okulu, Capitol İlköğretim Okulu, Bahçeşehir Süleyman Demirel İlköğretim Okulu, Sincan Eğitim Okulu eğitim alanında gerçekleştirilmiş olan sosyal sorumluluk projeleri kapsamaktadır.

Beşiktaş Belediyesi Akatlar Kültür Merkezi, Altunizade Kültür Merkezi, Üsküdar Gençlik Merkezi Kültür alanında gerçekleştirilen projeleri kapsamaktadır. Yapılan restorasyon çalışmaları ve bunun yanı sıra özellikle yeşertilen alanlar ile çevreye dost bir şekilde projelerin yenilenmesini sağlamaktadır.

Sağlık alanında Yenikent Mesa Semt Polikliniği yer almaktadır. Özellikle sosyal sorumluluk alanında çok sayıda farklı projeye imza atmış olan firma yapmış olduğu her çalışma ile güvenilir, kaliteli ve modern çalışmaların gerçekleştirilmesini sağlamaktadır.

Yorum Yazın