meydan-eryaman-konut-projesi

Meydan Eryaman güncel fiyat listesi!

BCM İnşaat-Dörtbey İnşaat Ankara Eryaman’da hayata geçirdiği Meydan Eryaman konut projesini satışa çıkardı. Eryaman Göksu Ertuğrulbey caddesi üzerinde inşa edilen projede toplam 550 konut yer alıyor.

Stüdyo ve 1+1 dairelerin olmadığı projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde tasarlandı. 17 bin metrekare arsa üzerine konumlanan projede daire büyüklükleri 75 metrekare, 85 metrekare ve 105 metrekare olarak planlandı.

Meydan Eryaman Ankara’da özellikle güvenlikli ve aile yaşamını özleyenler için ideal bir proje. Konya-Eskişehir kavşağının kesiştiği noktada geliştirilen projede 51 adet ticari ünite bulunuyor.

Meydan Eryaman güncel fiyat listesi

  • 2+1 daire 225 bin liradan başlayan fiyatlarla,
  • 3+1 daire 345 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Meydan Eryaman projesinde hem banka kredisi hem de senetle konut sahibi olmak mümkün. Peşin alımlarda yüzde 10 oranında indirim uygulanıyor.

Bulunduğu konuma ve metrekare fiyatlarına bakıldığı zaman proje oldukça avantajlı görünüyor. Daha çok oturumcular için planlanan proje fiyat avantajı ile yatırımcıların da dikkatini çekiyor. BCM İnşaat ve Dörtbey İnşaat yetkililerinden edinilen bilgilere göre proje tamamlanınca alıcısına en az yüzde 30 kazandıracak.

Projenin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, basketbol sahası, futbol sahası, türk hamamı, buhar odası, spor salonu, kafeterya, 24 saat özel güvenlik, koşu parkuru, çocuk oyun alanları, açık-kapalı otopark yer alıyor.

Ulaşım akslarına yakınlığıyla dikkat çeken Meydan Eryaman 2020 yılı Haziran ayında teslim edilecek.

Proje Künyesi:

Yapımcı-Geliştirici Firmalar: BCM İnşaat – Dörtbey İnşaat

Proje Türü: Konut – Ticari
Konut Sayısı: 550 adet daire
Arsa Alanı: 17000 m2
Konut Tipleri: 2+1, 3+1
Metrekare Alanı: 76 – 103 m2
Teslim Tarihi: Haziran 2020

Meydan Eryaman konut projesi İletişim Bilgileri:

Adres: Göksu Mah. Ertuğrul Bey Cad. Eryaman/Ankara
Telefon: 0312 234 10 10

Benzer Haber  Konut Kredisi Faizi Yeniden Yüzde 1'in Üzerinde

Meydan Eryaman projesiyle ilgili ödeme planları, daire tipleri, vaziyet planı, taksit seçenekleri, son teslim tarihi, mahal listesi, malzeme kalitesi, firma sahipleri, metrekare birim fiyatları, peşinat miktarı, satış ofisi açık adresi, mimarlık firması, kat yükseklikleri, blok sayısı, şerefiye farkı hakkında daha detaylı bilgi için 0312 234 10 10 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Meydan Eryaman projesi Ankara’nın en değerli bölgelerinden Eryaman’da hayata geçiriliyor. Fiyat – kalite dengesine bakıldığı zaman tavsiye edebileceğim bir proje. Özellikle prim potansiyeli açısından bakıldığında değerlendirilebilir.

Mart – 2018 / İstanbul

 

Yorum Yazın