Mutlu Center Göztepe, Görücüye Çıktı

Mutlu Turizm ve İnşaat tarafından Fikirtepe kentsel dönüşüm pilot bölgede hayata geçirilecek Mutlu Center Göztepe, alıcıların beğenisine sunuldu. 22 katlı 3 kuleden oluşacak proje’nin ilk görseli yayınlandı.

Mutlu Center Göztepe projesinin tasarımı göz alıyor. Projenin ortaya çıkan görseline göre bina, üç kule halinde inşa edilecek.

Proje, toplam 7 bin 500 metrekare arsa alanı üzerinde 90 bin metrekare inşaat alanına sahip olacak. 22 katlı olması planlanan projede kat yüksekliği diğer birçok projeden farklı olarak 4.5 metre belirlendi.

Devasa Ofis Katları

Tamamı ofislerden oluşacak Mutlu Center Göztepe projesinde 25 metrekareden 3 bin 500 metrekare büyüklüğüne kadar ofisler bulunacak. Projenin belirli katlarında 3 bin 500 metrekare büyüklüğünde tek ofise sahip olunabilecek.

Öte yandan projede 250, 500, 1000 ve 2000 metrekare büyüklüğünde farklı tipte ofis alanları da satışa sunulacak.

Metro bağlantısı ve herkese yetecek otoparklar

Mutlu Center Göztepe, Üsküdar-Kadıköy ve 15 Temmuz Şehitler Köprüsü yönünden hareketle D-100 karayolunun Göztepe Kavşağı’nda yer alan konumuyla otopark ve metrodan ulaşım ile trafiği rahatlatacak.

Projede 1000’den fazla araç kapasiteli otopark alanı ve M 4 Kadıköy – Tavşantepe Metro Hattı’nın Göztepe istasyonu çıkışından özel bağlantıya sahip olacak.

Ofis Çalışanlarına Özel Tasarım

Mutlu Center Göztepe ofislerinde çalışacak personel de proje tasarımında odak noktası olarak belirlendi. Günün büyük kısmını Mutlu Center Göztepe’de geçirecek olan yönetici ve çalışanlar 1000 aracın üzerindeki otopark alanından yararlanmanın yanı sıra, çocuklarını proje içindeki özel kreşe emanet edebilecek, özel catering firması tarafından işletilecek personel yemekhanesinde yemeklerine yiyebilecek; işten artan zamanlarında spor salonlarında kendilerine kaliteli zaman yaratabilecekler.

Benzer Haber  TOKİ İstanbul Etrafında Yazlık Konut Üretimi Yapıyor!

Proje 30 ayda tamamlanacak

Mutlu Turizm ve İnşaat, Haziran 2018’de hafriyat ve inşaatına başlamayı hedeflediği projeyi 30 ay sonra bitirmeyi hedefliyor. Birbirinden ünlü firmalar şimdiden rezervasyon yaptırdı bile

Mutlu Center Göztepe ödüllerin en büyük adayı

Şat Mimarlık tarafından tasarlanan Mutlu Center Göztepe, her biri 4.5 metre kat yüksekliğine sahip 22 katlı 3 kuleden oluşan yapısıyla, sektördeki tüm mimarlık ve ticari proje ödüllerinin en büyük adayı olarak sahneye çıkıyor.

Yorum Yazın