Nef-kandilli-konut-projesi

Nef Kandilli konut projesi!

Timur Gayrimenkul gayrimenkul yatırımlarına Nef Kandilli projesiyle devam ediyor. Timur Gayrimenkul tarafından Kandilli Küçüksu Mahallesinde hayata geçirilen projede toplam 406 adet konut yer alıyor.

Uluslararası ödüllere sahip ünlü Mimar Emre Arolat tarafından tasarlanan projede stüdyo ve 1+1 daire tiplerine yer verilmedi. Daire tipleri 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1 şeklinde tasarlandı. Emre Arolat projeyi tanımlarken, “Bütün otoparklar yer altında. Yer üstü sadece yaya kullanımına açılarak zengin bir peyzaj dokusu oluştu” dedi.

Nef Kandilli fiyat listesi

İstanbul’un en değerli semtlerinden Kandilli’de masmavi boğaz manzarasına sahip projede daire fiyatları, ödeme planı, metrekare birim fiyatları, banka faiz oranları, daire büyüklükleri henüz açıklanmadı. Projenin detayları açıklanır açıklanmaz sizlerle burada paylaşacağız.

Doğanın farklı renkleriyle ve iç içe giren mimarisiyle görenleri büyüleyen Nef Kandilli konut sektöründe lüks kavramına yeni bir boyut getiriyor. Farklı tasarımları ve lüks yaşam tarzıyla alıcılarını bekliyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında açık-kapalı yüzme havuzu, otopark, 24 saat güvenlik, çocuk oyun alanları, sauna, çocuk yüzme havuzu, yürüyüş alanları, sinema odası, misafir odası, müzik odası, Playstation odası, fitness salonu, parti ve karaoke odası yer alıyor.

Timur Gayrimenkul tarafından geliştirilen proje Eston Kandilli Evleri, İçkale Kandilli Konakları ve Ofis Kent Sitesine komşu konumda yer alıyor.

Muhteşem lokasyonuyla ön plana çıkan ve masmavi Boğaz manzarasına sahip Nef Kandilli deprem ve yalıtım yönetmeliğine uygun olarak inşa ediliyor.

Proje Künyesi:

Proje Tipi: Konut

Yapımcı Firma: Timur Gayrimenkul

Konut Sayısı: 406

Daire Tipleri: 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1

Teslim Tarihi: 2020 yılı Şubat ayı

Nef Kandilli nerede

Adres: Küçüksu Mahallesi Derebeyu Caddesi Metin Sokak Kandilli – Üsküdar / İstanbul

Telefon: 444 9 633

Benzer Haber  Yabancıların Vatandaşlık Hakkı Alması İçin Satış Vaadi Geçerli Olacak

Timur Gayrimenkul Nef Kandilli projesinin satışında önceliği Nef müşterilerine verecek. Ön taleplerin toplandığı proje önce Nef müşterileri ve yatırımcılarına sunulacak. Nef Çekmeköy projesini 2 günde satarak müthiş bir başarıya imza atan Timur Gayrimenkul Kandilli’de de aynı başarıyı gösterebilir.

Nef Kandilli konut projesi “Garantili Proje” kapsamında geliştiriliyor. Timur Gayrimenkul projenin maliyetini daha inşaata ve satışa başlamadan bankada tutuyor. Böylece projenin teslimi hiçbir satış yapılmasa bile yapılıyor ve risk sıfırlanıyor. Yani projenin teslimi ilk günden garanti altına alınmış oluyor.

 

Berkman Demirhan / Emlaklobisi

 

 

 

 

 

Yorum Yazın