nidapark-ayyildiz-kagithane

Nidapark Ayyıldız Güncel Fiyat Listesi!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Kağıthane Merkez Mahallesinde hayata geçirilen Nidapark Ayyıldız konut projesinde toplam 95 adet daire 10 adet dükkan yer alacak.

5 katlı bloklar üzerine inşa edilen projede daire tipleri 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 şeklinde tasarlandı.

1+1 daire toplam 61 adet

2+1 daire toplam 1o adet

2,5+1 daire toplam 12 adet

3+1 daire toplam 9 adet

4+1 daire toplam 3 adet olarak planlandı. Projede yer alan konutların büyüklükleri 64 metrekare ile 255 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde alıcısına sunuluyor.

Nidapark Ayyıldız az katlı yapısı ve yatay mimarisiyle ilk bakışta farkediliyor ve bölgede ayrı bir değer yaratıyor. Projenin giriş katında mağaza ve dükkanlardan oluşan 10 ticari ünitenin bulunması günlük ihtiyaçların karşılanmasında önemli bir rol oynuyor.

Nidapark Ayyıldız fiyat listesi

1+1 daire 64 metrekare 679 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 255 metrekare 2 milyon 599 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Projede peşin alımlarda yüzde 20 indirim uygulanıyor. Yüzde 5 peşin vererek kalan kısım için peşinattan 6 ay sonra yüzde 5 ve 12 ay sonra yüzde 10 ödeme yapıp kalan kısım için 60 ay vade farksız taksitlendirme yapılabiliyor.

Kağıthane ilçesinin en merkezi konumunda Merkez Mahallesinde metro istasyonunun yanı başında hayata geçirilen proje konum avantajı sağlıyor. Son dönemde çok yatırım alan Kaağıthane’de geliştirilen projenin çevresinde Kağıthane Belediyesi, Üniversiteler, Alışveriş Merkezleri ve park alanları gibi çekim merkezleri bulunuyor.

Kabataş-Mahmutbey metro hattına olan yakınlığı ile şehir içinde her türlü mevkiiye ulaşım kolaylığı olan Nidapark Ayyıldız projesinde sosyal olanaklar da oldukça dikkat çekecek nitelikte.

Projenin sosyal donatı alanları arasında, çatı katında 1 adet açık yüzme havuzu, 1. bodrum katta fitness, soyunma ve sauna alanları, zemin katta kış bahçesi, ayrıca bir iç avlu, süs havuzu, terasta oturma alanları, 24 saat güvenlik, otopark, mağazalar, restoran yer alıyor.

Benzer Haber  Konut fiyatları dibi gördü!

Nidapark Ayyıldız projesi son deprem yönetmeliğine (2007) uygun olarak inşa ediliyor ve projede malzemeler TSE normlarında kullanılıyor. 1+1 ve 2+1 daire sahiplerine 1 araçlık otopark yeri, 3+1 ve 4+1 daire sahiplerine de 2 araçlık otopark yeri veriliyor.

Nidapark markasıyla çok sayıda konut geliştiren Tahincioğlu Gayrimenkul Kağıthane’de hayata geçirdiği bu butik projeyi 2020 yılı içerisinde teslim etmeyi planlıyor.

Nidapark Ayyıldız nerede

Adres: Merkez Mah. Duçi Bomonti Arkası Sok. No: 4 Şişli/İstanbul
Telefon: 444 4 846

Nidapark Ayyıldız modern mimarisi, benzersiz konumu, ferah yerleşimi, yüksek kalitesi ve Tahincioğlu markasıyla bölgenin en iddialı konut projesi olmaya aday.

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

 

 

 

 

Yorum Yazın