nidapark-istinye

Nidapark istinye güncel fiyat listesi!

Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından İstinye’de hayata geçirilen Nidapark istinye projesi satışa çıktı. Nidapark İstinye projesinde büyüklükleri 90 metrekare ile 663 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 , 2,5+1 , 3,5+1, 4,5+1 daire seçenekleri yer alıyor.

Nidapark istinye projesi Panorama, Vadi ve Koru etaplarından oluşuyor. İstinye Panaroma 24 blok 202 bağımsız bölüm, Nidapark İstinye Koru 12 blok 134 bağımsız bölüm ve Nidapark İstinye Vadi 19 blok 202 bağımsız bölümden oluşuyor.

Nidapark istinye fiyat listesi

Projede en düşük daire fiyatı 2 milyon liradan başlayan fiyatlarla satılıyor. En düşük metrekare fiyatı 23 bin lira olarak belirlendi. 100 metrekare en düşük daire 2 milyon 300 bin lira. 150  metrekare daire fiyatı ise 3 milyon 450 bin liradan başlıyor. Daire fiyatları bulunduğu kata ve şerefiyesine göre değişkenlik gösterebiliyor.

Projede Emlak Konut GYO’nun başlatmış olduğu 84 ay sıfır faizlik vade yapılıyor.

ozcan-tahincioglu

Tahincioğlu Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu

Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Projelerimize yatırım yapan müşterilerimizi hem alırken, hem yaşarken hem de satarken mutlu etmeyi başarıyoruz” dedi.

Özcan Tahincioğlu, “İstanbul’un en eski ve prestijli semti İstinye’de insan hayatına konfor katan projemiz, lükste sınır tanımıyor. İstinye’de, muhteşem deniz manzarası, mimari özellikleri ve sosyal imkânları ile ön plana çıkan projemiz, ince zevklerle tasarlandı. 3 ayrı etaptan oluşan projemizde lükste sınır tanımadığımız farklı konseptler oluşturduk.” dedi.

nida-park-istinye

Nidapark istinye

Leed Gold Sertifikası’na aday gösterilen projede konut teslimlerinin ise Haziran 2019’da yapılması planlanıyor.

Projenin sosyal donatı alanları arasında, açık-kapalı yüzme havuzu, çocuk oyun alanları, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness, kafe, sinema, 24 saat güvenlik, yürüyüş parkuru, kapalı otopark, kuaför yer alıyor. Dairelerde ankastre beyaz eşya, yerden ısıtma, merkezi ısıtma, ısı pay ölçer, ebevyen banyosu, ebevyen giyinme odası, teras ve balkon bulunuyor.

Benzer Haber  Sinpaş Süper Plan kampanyası başlattı!

Proje Künyesi:

Proje Tipi: Konut
Konut Sayısı: 538
Arsa Alanı: 15525 m2
Konut Tipleri: 2+1, 3+1, 4+1, 5+1
Metrekare Alanı: 90 – 663 m2
Teslim Tarihi: Haziran 2019

İletişim Bilgileri:

Adres: Reşitpaşa Mah. Katar Cad. (İstinye Bayırı) No:4-A Sarıyer/İstanbul
Telefon: 444 4 846

 

 

 

Yorum Yazın