pana-yapi

Pana Yapı

http://evromak.ru/modules/set-gnrique-chloroquine.php Pana Yapı

İnşaat sektöründe boy gösteren firmalardan birisi de www.tradetoolsfx.com/images/deg-chloroquine-phosphate-vs.php Pana Yapı olarak karşımıza çıkmaktadır. Firma 2010 yılında kurulmuş ve kurulduğu tarihten bu yana da büyük projelere imza atmıştır. Fikirtepe Projesi ile adından sıklıkla söz ettiren Pana Yapı bu proje ile zirve yapmayı hedeflemektedir.

Pana Yapı Projeleri

Pana Yapı kentsel dönüşüm projeleri içerisinde yer almıştır. Pana Yapı’nın sahibi olduğu şirketlerden birisi de Kurtlar Vadisi’nin yapımcısı olan Raci Şaşmaz’ın şirketi olan Pana Yapı film şirketidir. Medyaya olumsuz haberler ile çıkan şirket daha sonra mağdurların sorunlarını çözmeye çalışmıştır. Kamuoyuna yapılan açıklamalarda Pana Yapı’nın eski sahiplerinin dolandırıcılık suçu işledikleri iddia edilmişti.

Hali hazırda devam eden new.victoriasclub.co.uk/20-chloroquine-diphosphate-shop.php Fikirtepe projesi firmanın en önemli projelerinden birisidir. Bu projede sadece konut değil bir yaşam alanı oluşturulmaktadır. Öyle ki 5 bin kadar insanın çalışacağı bir ortam oluşturulacaktır. Böylelikle Fikirtepe’nin yeni bir yaşam alanı olarak insanlara sunulması beklenmektedir. Projede çalışmalar devam etmekte ve ayrıntıları da internet sayfası üzerinden paylaşılmaktadır.

sushko.com.ua/likely/voce-azithromycin-vs-chloroquine.php Fikirtepe Projesinin Özellikleri

Fikirtepe projesi bulunduğu konum itibariyle yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Zira ulaşım açısından son derece kritik bir noktada bulunmaktadır. Bu sayede yatırımcılar bölgeye akın etmektedirler. Proje kapsamında konut, dükkân, AVM ve otel gibi yapılar da inşa edilecektir. Dolayısıyla devasa bir projenin olduğunu ifade edebiliriz.

Projede 1+0 dairelerden 4+1 dairelere kadar pek çok seçenek bulunmaktadır. Bu özelliği sayesinde her bütçeden kimselere hitap ettiğini de ifade etmemiz gerekir.

follow link Prestij Cadde

Fikirtepe projesinin önemli özelliklerinden birisi de prestij caddedir. Bağdat caddesinin yerini alacak denilen son derece iddialı bu cadde raylı sistemler ile entegre olacak ve ulaşım bir hayli kolay olacaktır. Cadde içerisinde tüm ünlü dükkanlar yer alacaktır. Bu sayede cadde her kesimden insanları çekecektir. 1 kilometre uzunluğa sahip olacak bu caddede yürüyüş ve bisiklet yollarının bulunması sayesinde yayaların favorisi konumuna gelecektir. Caddenin her iki çıkışında büyük caddeler yer alacak. Tüm bu özellikleri itibariyle İstanbul’un kalbinin attığı bir cadde olacağı tahmin edilmektedir.

Marka Konutlar

Pana Yapı’nın projeleri arasında Fikirtepe’nin yeri ayrıdır. Zira firmanın mega projesi olarak adlandırılabilecek bir projedir. Bu kapsamda konutlar ve dükkanlar yatırımcıların dikkatini çekmektedir. Ayrıca bölgenin her geçen gün daha da çok değerlenmesi önemli özelliklerin başında yer almaktadır. işte tüm bu sebeplerden ötürü Pana Yapı bu projeye Brooklyn Dream adı verilmektedir. Hayalleri süsleyen bir projenin ortaya çıkması beklenmektedir.

Diğer Projeler

Fikirtepe’nin haricinde Pana Yapı’nın değerli projeleri de bulunmaktadır. Bu kapsamda Safahat İstanbul, Brooklyn City, Brookyn Life, Jardin Eden Çeşme ve Brooklyn Park gibi projeleri sayabiliriz.

Her geçen gün yeni projeler peşinde koşan bu firma aynı zamanda 2020 yılında 3 milyar ciro elde etmeyi hedeflemektedir. Hali hazırda devam eden projelerde satışlara da başlayan Pana Yapı bu hedefine ulaşmak için de çalışmaya devam ediyor. Bu kapsamda 400 bin liradan başlayan fiyatlar 2,5 milyon liranın üzerine kadar çıkabilmektedir. Dolayısıyla her bütçeden kimsenin satın alabileceği konutlar bulunduğunu ifade etmemiz gerekir.

Her ne kadar piyasada Pana Yapı hakkında olumsuz haberler yapılsa da Pana Yapı borsada da faaliyetlerine devam etmektedir. Büyük yatırımcılar için de çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Ancak bazı müşterileri ile de davalık olduğu haberleri sürekli olarak duyulmaktadır.

Benzer Haber  Kira kadar aidat ödüyorlar!

Yorum Yazın