Pendik Konut Projeleri

Pendik Konut Projeleri için yazımızı inceleyebilirsiniz. İnşaat sektörünün çok geliştiği günümüzde özellikle İstanbul Pendik’te yapılan inşaat projeleri hem konut sahibi olmak isteyenlerin hem de yatırım yapmak isteyenlerin dikkatini çekiyor.

Teknolojideki yaşanan gelişmelerin inşaat sektörüne de yansıması çok olmuştur. Yapılan projelerde inşaat firmaları teknolojinin son ürünlerini kullanarak ev sahiplerine en kaliteli yaşamın sağlanabilmesi için çalışmaktadır. Sürekli olarak yeni projelerin yapılması ve sektörde konut açığının bulunması firmaların kendilerini diğerlerinden ayırabilmek için farklılıklar yapmalarına zorlamıştır. Aynı zamanda yaptıkları işlerin de kalitesinin artmasını sağlamıştır. Birçok proje içerisinden kendisi için en uygununu seçmek isteyen tüketici yapılan projeleri derinlemesine inceleyerek hem maddi hem de manevi olarak değerlendirmektedir. Yapılan projelerdeki sosyal tesislerin kalitesi ve içerikleri de bu noktada önem arz etmektedir.

Farilya Asia

Metro İstasyonu’nun hemen yanında olması nedeniyle ulaşım açısından çok iyi konumda olan bir proje. Projede 1+1 daireler 82 metrekare. 2+1 daireler 106 metrekare. 3+1 daireler 160 metrekare. 4+1 daireler 242 metrekare. Proje oturuma başlamış durumda. Bu yönüyle diğer projelerin önüne geçiyor. Marmara Üniversitesi Hastanesi Metro Durağına 20 adım mesafede olan proje Marmara Üniversitesi Hastanesi, Botaş Parkı ve Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı ile dikkat çekiyor.

Farilya Asia Projesi’nde 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, fitnes center, spor salonu, sauna, hamam, mağazalar, kafe, restoran, sosyal tesis, deniz manzarası, adalar manzarası, çocuk parkı ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

Optimum Meydan

Pendik Yenişehir’de yapımı devam eden Optimum Meydan projesinin yapımını Optimum Yatırım Geliştirme firması üstlenmiştir. 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri ile ev satın almak isteyenlere hizmet vermeye çalışan firmanın yaptığı dairelerin boyutları 40 metrekare ile 100 metrekare arasında değişmektedir. 279.000 TL ile 569.000 TL arasında değişen satış fiyatları ile Optimum Meydan projesi alıcılarına yatırım fırsatı da sunmaktadır. Özellikle konumunun merkezi olması ve metrobüs gibi ulaşım araçlarına olan yakınlığı nedeniyle İstanbul’un her noktasından kolaylıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Yapımı hala devam eden projenin teslim tarihi olarak Aralık 2019 tarihi belirlenmiştir.

Benzer Haber  Murat Kurum Açıkladı: Turizm Yatırımcıları İçin Son Gün 5 Aralık!

Norm İstanbul

MSY Yapı’nın yapımını üstlendiği dev proje Norm İstanbul, İstanbul Kartal’ın çehresini değiştirmek için yükseliyor. Bünyesinde yapılan 401 konutun yanı sıra çocuk ve yetişkin açık havuz, yetişkin kapalı havuz, fittness gibi kaliteli ve eğlenceli vakit geçirebileceğiniz sosyal alanları bulunmaktadır. İstanbul’da bulunan güvenlik sorununa da 7/24 alanında uzman güvenlik personeli istihdam ederek en azında evlerinizde güvenli yaşamanızı sağlamayı planlamaktadır. Dairelerin boyutları 76 metrekare ile 118 metrekare arasında değişmektedir. Bu projede satışı yapılan evler 336.000 TL ile 587.000 TL arasında değişmektedir. Toplam 45.000 metrekare üzerinde yükselen proje devasa boyutları ile dikkat çekmeyi başarıyor. Merkezi konumundan dolayı ulaşım araçlarına oldukça yakın ve İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşım sağlamanız hedeflenmiştir. Yapımı devam eden projenin teslim tarihi Aralık 2018 olarak belirlenmiştir.

Cebeci Rezidance

Özellikle konumundan dolayı oldukça tercih edilen projelerden birisi olan Cebeci Rezidance, Cebeci Group tarafından yapılmaktadır. Hem karayolu hem de deniz yoluyla kolaylıkla ulaşım sağlayabileceğiniz proje İDO Pendik İskelesine, Sabiha Gökçen Havaalanı’na, TEM ve E-5’e oldukça yakın bir konumdadır. Bu ulaşım araçlarını kullanarak İstanbul’un her yerinden kolayca ulaşabileceğiniz proje aynı zamanda Kadıköy’e yarım saat Taksim’e de 50 dakikalık uzaklıkta bulunuyor. Toplam 126 daire yapılması planlanan projedeki dairelerin boyutları 46 metrekare ile 393 metrekare arasında değişmektedir. Stüdyo dairelerden 4+1 teras evlere kadar her ihtiyaca cevap verebilecek şekilde tasarlanan Cebeci Rezidance projesi ile siz de ev sahibi olabilirsiniz. Proje kapsamında vale, reception, sauna, kapalı-açık yüzme havuzları ve spor merkezleri de yapılmaktadır. Bu şekilde ev sahibi olmanın yanı sıra sağlıklı zaman geçirebileceğiniz bir sosyal alana da sahip olabileceksiniz. Yapımının büyük bir oranı tamamlanan projenin tam anlamıyla tamamlanma tarihi Eylül 2018 olarak belirlenmiştir.

Benzer Haber  Kirayı mülk sahibine ödemeyen yandı!

 

Yorum Yazın