polatyol-insaat-ne-zaman-kuruldu

Polatyol İnşaat

Polatyol inşaat

1975 yılında kurulmuş olan Polatyol inşaat yapı günümüze kadar aralıksız şekilde çalışmalarını sürdürerek gelmiştir. Firma özellikle belirlemiş olduğu değerlere bağlı kalarak yapmış olduğu çalışmalar ile ulusal pazarda belirlemiş olduğu konumu uluslararası alana taşımaktadır. Şirket geleneksel unsurları bütünleştirerek kurumsal yönetim anlayışıyla çalışmalarını sunmaktadır. Uzman ekip ile yapılan çalışmalar farklı alanları gerçekleştirecek olan projeler için birbirinden farklı fikirlerin oluşturulması sağlamaktadır.

Polatyol İnşaat Faaliyet Alanları

Geniş faaliyet alanı ile aralıksız şekilde çalışmalarını sürdüren firma gayrimenkul, inşaat ve enerji sektöründe hizmet vermektedir. Farklı hizmet alanlarında çalışmalarını sürdürmekte olan firma yapmış olduğu projeleri ile özellikle Türkiye’nin pek çok farklı bölgesinde ulaşımı daha kolay hale getirmektedir. Karayolu, demir yolu gibi pek çok farklı alanda yapılacak olan projelendirme çalışmalarında uzman kadro ile çalışma yapılmaktadır.

Firmaya Ait Projeler

Karayolu projeleri, demir yolu projeleri, barajlar, su arıtma tesisleri, boru hatları, katı atık depolama tesisleri, dekopaj gibi pek çok farklı alanda tamamlanmış olan çok sayıda farklı proje bulunmaktadır. Firma hizmete başladığı günden itibaren kısa süre içerisinde geliştirmiş olduğu hizmetleri ile pek çok farklı alanda faaliyete geçirmiş olduğu projelere sahiptir.

Ülke sınırlarının dışında Azerbaycan, Umman, Fas gibi pek çok farklı alanda şirket faaliyetlerini sürdürmektedir. Özellikle yapılan çalışmalarda hayat kalitesini yükseltmek adına alt ve üst yapı projelerinin gerçekleştirilmesi sağlanmaktadır. Yapılacak olan çalışmalar öncesinde hazırlanacak olan projeler için alanında uzman olan ekip ile çalışma yapılması sağlanmaktadır.

Polatyol-insaat

Polatyol İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Celaleddin Polat

Türkiye ekonomisinin güçlü gruplarından Polatyol İnşaat , ENR’ın (Engineering News Record) “Dünyanın en Büyük 250 Uluslararası Müteahhidi” listesine girdi. Polatyol, 2016 yılında müteahhitlerin ülkeleri dışındaki faaliyetlerinden elde ettikleri geliri esas alarak hazırlanan, ENR listesinde dünyanın en büyük 239’uncu firması oldu.

Benzer Haber  Konut yatırımı mantıklı mı?

Karayolu Projeleri

Maçka Gümüşhane üçüncü kısım yolu inşaatı,

Maçka Gümüşhane dördüncü kısım yolu inşaatı,

Okmeydanı köprülü kavşak inşaatı,

Torul Gümüşhane yolu inşaatı,

Terra projesi şehiriçi asfalt yolu yapımı,

Karadeniz sahil yolu Araklı İyidere kesimi,

Esenler ve Davutpaşa kavşağı inşaatı,

Karadeniz sahil yolu Çarşıbaşı Trabzon-Araklı Trabzon-Maçka kısmı,

Quriyat-Sur yolu inşaatı II kısım Lot I – Oman,

Ujar- Yevlahk otomobil yolunun yeniden yapılması,

Yevlahk – Gence yolunu rehabilitasyon projesi,

Kasırga hasarlara, rehabilitasyon çalışmaları, Sur sahil yolu ve Al Ayjah yolu,

Karabük-Mengen yolu,

Devrek-Zonguldak kavşağı ve Karabük-Yenice yol inşaatı çalışmaları,

Karabük dördüncü bölge sınırı karayolu inşaatı,

Safranbolu-Karabük yolu inşaatı,

Polatyol İnşaat Eston Şehir

Kurulduğu günden bugüne kadar ağırlıklı olarak altyapı işlerine önem veren Polatyol İnşaat konut sektörüne Eston Şehir projesiyle girdi.

Yorum Yazın