resim-modern-kagithane-projesi

Resim Modern Kağıthane güncel fiyat listesi!

raligalmihead.gq Ortadoğu Grup keyrireradesp.gq Resim Modern Kağıthane projesini satışa çıkardı. İstanbul Avrupa ve Anadolu Yakasında konut projeleri geliştiren Ortadoğu Grup yenilikçi ve modern projeler geliştirmeye devam ediyor. Haberimizde Ortdaoğu Grup tarafından Kağıthane’de Adliye Sarayı’na komşu lokasyonda hayata geçirilen https://raretdevifi.ml Resim Modern Kağıthane projesini her yönüyle inceleyeceğiz.

https://europeschool.com.ua/profiles/qosumera/clases-sevillanas-barcelona.php Kağıthane’de Talatpaşa Mahallesi Kirazlıyurt Sokakta inşa edilen proje 11 katlı 3 bloktan meydana geliyor. 3 bin metrekare arsa üzerine konumlanan projede stüdyo ve 1+1 daire yer almıyor. Daha çok geniş ve çekirdek aileler için tasarlanan projede daire tipleri 2+1 ve 3+1 şeklinde planlandı. Projede daire büyüklükleri ise 52 metrekare ile 92 metrekare arasında değişiyor.

ghetuneser.tk Akıllı Yatırım olarak lanse edilen projede dikkat çeken en büyük özellik ise sahip olduğu lokasyonu. Çağlayan Adliye Sarayı ve Perpa Ticaret Merkezi’ne yürüme mesafesinde bulunan Resim Modern Kağıthane konut projesi metrobüse ise 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Ortadoğu Grup bu projesinde de erişilebilir fiyat dengesini yakalamaya çalışmış. Hem şehir merkezinde hem de bu lokasyonda bu fiyatlara konut geliştirmek tecrübe ve maharet istiyor. Firma ihtiyacı iyi tespit etmiş ve herkesin alabileceği proje üretmiş.

Resim Modern Kağıthane fiyat listesi

2+1 daire 52 metrekare daire 289 bin liradan başlayan fiyatlarla

3+1 daire 92 metrekare daire 389 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Beşiktaş-Kağıthane Tüneli’ne 2 kilometre uzaklıkta yer alan projede şirket içinde 48 ay sıfır faiz imkanı sunuluyor. Ayrıca her keseye ve kişiye özel ödeme seçenekleri yer alıyor.

resim-modern-ortadogu-insaat

Resim Modern Kağıthane

Resim Modern Kağıthane konut projesi Eyüp-Alibeyköy-Eminönü Tramvay hattına 3.5 kilometre uzaklıkta, Mecidiyeköy-Mahmutbey Metro İstasyonuna 4 kilometre uzaklıkta, 15 Temmuz Şehitler Köprüsüne 7 kilometre uzaklıkta, Cevahir Alışveriş Merkezi’ne 3 kilometre uzaklıta, Trump Tower alışveriş ve yaşam merkezine 3 kilometre uzaklıkta, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 12 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Benzer Haber  Makro İnşaat'tan yeni proje Makro Silivri!

Projenin sosyal donatı alanları arasında kapalı yüzme havuzu, açık-kapalı otopark, sauna, fitness merkezi, restoran, sinema, bilardo salonu, basketbol-futbol sahası, 24 saat güvenlik, misafir odası ve müzik odası bulunuyor.

Hem yatırımcı hem de oturumcu için oldukça uygun bir proje olan Resim Modern Kağıthane projesi 2019 yılı Aralık ayında teslim edilecek.

Resim Modern Kağıthane projesiyle ilgili metrekare fiyatları, taksit seçenekleri, güncel faiz oranları, vaziyet planları, açık adres, aidat ücreti ve daha fazlası için 0.212. 296 01 03 numaralı telefonu aramanız yeterli.

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com / Mart 2018

 

Yorum Yazın