Sancaktepe Konut Projeleri

İstanbul Sancaktepe’de devam etmekte olan projelerin bir kısmını yazımızda bulabilirsiniz. Projelerin iç planları, başlangıç ve bitiş tarihleri ile kullanım uygunlukları ve özellikleri hakkında en detaylı bilgileri sizler için topladık. İşte, Sancaktepe konut projeleri ;

Eke Aydos Evleri

sancaktepekonutprojeleri

İstanbul Anadolu yakasında yer alan Eke Aydos evleri 546 konutu içerisinde barındırmaktadır. Arnavut köyde devam eden inşaat projeleri gibi proje içerisinde 23 adet ticari dükkan amaçlı kullanılabilecek alan da yer alıyor. Eke Aydos evlerinin ana yapısında ise; 4 tane 14 katlı, 3 tane 15 katlı ve 1 tane 3 katlı olmak üzere toplamda 8 bloktan oluşmaktadır. Aynı şekilde; proje içerisinde kapalı ve katlı otopark ile yüzme havuzunun da yer alacağı bilinenler arasında sıralanabilir. 1+0 stüdyo tipi dairelerin bulanacağı projede geniş aileler için tasarlanmış olan 3 + 1 tipi dairelerde mevcudiyetini koruyor.

City Hill Sancaktepe Konut Projesi

sancaktepekonutprojeleri

2019 Mart ayı itibari ile teslimleri başlayacak olan projenin her projede kaç konut üretiliyor, sorusuna sunduğu binlerce cevabı içerisinde barındırıyor. 148 konut ile birlikte 4 ticari amaçlı kullanılabilecek alanı sunan projenin altı bin metre karelik alanı kaplayacak olan ilk etabı için 1+1 ve 3+1 olacak şekilde daire tipleri hazırlanıyor. Proje içerisinde çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve dinlenme alanları da yer almaktadır. City Hill Sancaktepe’nin diğer projelerden ayrılan yanı sıra dev bir ormanlık alanın yanında yer alıyor olmasıdır.

Celestia Life Projesi

sancaktepekonutprojeleri

2018 Mart ayı itibari ile tamamlanmış olan Celestia Life projesinin daire tipleri 2+1 olarak tasarlanmıştır. Projenin; dört bloktan oluşuyor olduğunu ve altı ile on üç kat aralığında sunulduğunu da belirtmekte fayda görüyoruz. Şelale, yürüyüş parkuru ve ek olarak çocuk oyun alanları ile birlikte projenin özellik sayısı artmakta ve daha çok çocuklu ailelere hitap eden elit bir hayatı sunmaktadır. Proje güvenlik seviyesi de üst düzeydir.

Benzer Haber  Gayrimenkul Satış Sözleşmesi

Metrolife Projesi

sancaktepekonutprojeleri

544 konut ile on bin metre karelik bir alana inşa edilen projenin; 1+1 ile 4+1 aralığında daire tipi mevcuttur. Sinpaş GYO tarafından inşa edilecek olan projenin teslim tarihi ise; 2019 yılı Eylül ayı olarak tasarlanmıştır. Daire metre karelerine bakıldığında ise; diğer projelere kıyas ile geniş alanları sunuyor ve ek olarak fitness, sauna, yüzme havuzu gibi hem sosyal hem sportif etkinliklerinizi gerçekleştirebileceğiniz alanları tasarlanmaktadır.

Muhit İstanbul Projesi

sancaktepekonutprojeleri

Projeye nasıl gidilir, sorunuza ilk olarak Reysaş GYO İstanbul Sancaktepe adresini vererek başlayalım. Proje; lojistik arazi üzerine inşa edilmekte olup teslim tarihi olarak; 2019 Ocak ayı denilmektedir. 1+1 ile 4+1 aralığında daire tipleri mevcut olup; daire fiyatları enflasyon oranlarına göre oldukça uygun bir fiyat ile satışa sunulmaktadır. Proje 7 farklı bloktan oluşacak ve sahiplerine 24 ay sonra teslim edilecektir. Proje içerisinde; 12 ticari dükkan ile 217 farklı daire tipi bulunmaktadır.

Nef Sancaktepe

sancaktepekonutprojeleri

Timur gayrimenkul tarafından yapımı gerçekleştirilecek olan projenin 2018 Aralık ayı itibari ile sahiplerine teslim edilmesi bekleniyor. 439 farklı daire tipinden oluşan projenin aynı zamanda altı blok içerdiğini de belirtmekte fayda var. 1+1 ile 3+1 aralığında daire genişliği sunuluyor olup; daire teslim fiyatlarının sunulan sosyal ve elit ortama karşı her bütçeye hitap edebilecek olması da dikkat çeken ayrıntılar içerisinde yer alıyor.

Lavender Sancaktepe

Lavender Sancaktepe

Sancaktepe konut projeleri için sonuncusu Lavender Sancaktepe projesidir. 535 farklı konut tipinden oluşan projenin teslim tarihi 2018 Kasım ayı olarak planlanmıştır. 1+1 ile 4+1 daire tiplerini içerisinde barındıran projenin Sur Yapı tarafından hayata geçirildiğini de ek olarak belirtmiş olalım.

 

Yorum Yazın