selin-yapi-selcuklu-holding

Selin Yapı

Selin Yapı

Selin Yapı ülkemizde 2003 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şirket Selçuklu Holding bünyesinde inşaat faaliyetlerini yürütmek amacıyla kurulmuştur. Rings İstanbul Projesi Selin Yapı’nın gerçekleştirdiği ilk konut projesi olarak dikkatleri çekmektedir. Firma özellikle farklı özellikteki geleceğe dönül projeleri ile tanınmaktadır. Projelerinde modern mimarinin yanı sıra kültürel motiflere de yer veren firma bu anlamda milli bir duruş sergilemektedir.

Selin Yapı Hizmet Anlayışı

Selin Yapı hizmet anlayışı olarak her zaman bulunduğu alana değer, anlam katan ve doğayı koruyan projeleri hayata geçirmektedir. Şirketin ana prensini geleceği bugüne taşımaktır. Yani yapılan projelerin ömrü oldukça uzun olmaktadır. Bunu sağlarken de firma kalite ve estetikten asla taviz vermeden müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Firmanın değerler yapısını; kalite, güven, doğaya saygı, yenilikçi anlayış ve önce insan oluşturmaktadır.

Selin Yapı Sosyal Sorumluluk Projeleri

Selin Yapı sosyal sorumluluk projeleri konusunda özellikle sanata olan sponsorlukları ile ön plana çıkan şirket bu anlamda çeşitlik projelerde çeşitli roller üstlenmektedir. Şirketin sütlendiği sosyal sorumluluk projeleri ise şu şekildedir; Selçuklu Holding kurucusu merhum Mustafa Öncel’in anısına, yapımı Selin Yapı tarafından gerçekleştirilen ‘Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi’, Need Pampilhon Resim Sergisi sponsorluğu bunlardan birkaçıdır.

Selin Yapı Leed ve Breeam Sertifikaları

Yaptığı projelerde her zaman doğa dostu ve tasarruflu uygulamaları ile dikkat çeken firma bu özelliği ile dünyanın da dikkatini çekmektedir. Selin Yapı tarafından gerçekleştirilen projeler olan Rings Alışveriş Merkezi ve Rings Rezidans; çevre dostu ve enerji tasarrufu uygulamalarıyla dünyanın en çevreci sertifikalarına aday olmuştur.

Uluslararası alanda en çok bilinen ve yeşil bina derecelendirme sertifikaları olan Amerika menşeli “Leed – Enerji ve Çevre Dostu Tasarımda Liderlik” ve İngiltere menşeli “Breeam– Bina Araştırma Kuruluşu Çevresel Değerlendirme Metodu” sertifikalarına aday olan projeler bu anlamda ülkemizin gurur kaynağı olmuştur.Ve bu anlamda ülkemizde bir ilki başarmış durumdadır.

Selin Yapı Projeleri

Firma farklı alanda projeler üretmektedir. Genel anlamda bu projeler konut, ticaret ve AVM ile endüstriyel yapılar şeklindedir. Tüm alanlarda odlukça kaliteli ve doğa dostu hizmetler sunarak inşaat sektörünün doğaya olan bakı açısının değişiminde önemli bir rol oynamış durumdadır. Tamamlanan konur projesi ise dünya çapında sükse yapmış ve çeşitli ödüller almış Ring İstanbul’dur. Tamamlanan ticaret ve AVM projeleri ise; modern mimarisi ile göz kamaştıran Ring Alışveriş ve Yaşam Merkezi ile Selçuklu İş merkezi’dir.

Tamamlanan Endüstriyel projeler ise şu şekildedir; Almesan üretim tesisleri, İlko İlaç Ar-Ge Merkezi, İlko İlaç üretim tesisleri, Kamer Öncel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Mehtap Mutfak Eşyaları Üretim Tesisi, Mustafa Öncel İlkokulu, Mustafa Öncel Kültür ve Spor Kompleksi ile Sentez Grup Üretim Tesisleri durumundadır.

Benzer Haber  Nidapark istinye güncel fiyat listesi!

Yorum Yazın