serdar-inan-iflas

Serdar İnan sosyal medya üzerinden açıklamalarına devam ediyor!

checkout.midtrans.com/bdar-citas-gratis.php Serdar inan sosyal medya üzerinden açıklamalarına devam ediyor. 15 Nisan tarihinde sosyal medya üzerinden bir açıklama yaparak iflasını isteyen batık müteahhit Serdar İnan sosyal medya üzerinden açıklamalarına devam etti.

İnan, Sosyal medya Twitter üzerinde attığı tweetler’de “konkordato” müraacatında bulunacaklarını söylüyor. İnanlar inşaat’tan daire alıp henüz tapularına kavuşamayan binlerce mağdur vatandaş ne yapacağını bilmez durumdayken go site Serdar İnan sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamalarda bankalar tarafından haksızlığa uğratıldığını iddia ediyor.

İşte Serdar İnan’ın attığı o tweetler,

20 Nisan 2018, ” http://pierreducalvet.ca/163619.php Önümüzdeki hafta yapılanmamızı tamamlayıp, konkordato müracaatımızı yapıyoruz. Bankaların haksız Fetö isnadı gerekçesi ile ellerinde tuttuğu fazla teminatları hak sahiplerine iade etmelerini isteyeceğiz“.

20 Nisan 2018, ” https://pofsirazzleb.ga 53 yıldır faaliyette olan, 600 çalışanı, 600 mio yıllık cirosu ile 220 projesini tamamlamış, şirketimize atılan haksız suçlama ve ithamlarla yaşatılan maddi manevi darboğazda yanımızda olan tüm dostlara TEŞEKKÜR EDERİZ. İftira ve hakaret edenleri de Rabbim bildiği gibi yapsın“.

20 Nisan 2018, ” enter Bize karşı yapılan haksız itham ve karalamalar tüm sektöre ders olsun, ben 53 yılın alın teri şirketimizden OLANA RIZA GÖSTERİR vaz geçerim ancak, onca çalışan, müşteri taşeron tedarikçi proje ortağımız müşterimiz ve vakıf hizmetleri zarar görmesin! YIKMAK KOLAY YA YAPABİLMEK?”

20 Nisan 2018, “ Yağmalayanın değil ama, yağmalanın suçlandığı bir ibret dönemindeyiz. Hz Lut’un kavmi ile yarışacak bir noktaya geldik! Son hızla, son noktaya doğru gidiyoruz. Uçuruma giden trende birbirimizi yemekle meşgulüz!”.

En son 20 Nisan 2018 tarhinde Tweet atan Serdar İnan o günden beri susukunluğunu sürdürüyor. Kimse Serdar İnan’ın nerde olduğunu bilmiyor. Yurtdışında olduğu bilinen Serdar İnan’dan beklentimiz mağdur olan binlerce vatandaşın sorunlarını nasıl çözeceğini anlatması. Bu kadar mağdur vatandaş dairelerine nasıl kavuşacak?

Benzer Haber  Karden İnşaat

Proje kredisi kullandırarak daire sattığı vatandaşlara ne söyleyecek? Özetle batı durumdan nasıl çıkıp da taşeronun, alın teriyle çalışan işçinin parasını verecek? Tapusunu alamayan binlerce vatandaş tapularına nasıl kavuşacak? Bu sorulara da cevap vermesini bekliyoruz.

Yine bir açıklama, tweet olursa burada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Mağdur olan herkesin fikrini ve görüşünü de yine bu sayfada yayınlamaya hazırız. Bize info@emlaklobisi.com adresinden ulaşabilirsiniz.

serdar-inan

İşte o Tweetler

Emlaklobisi / Nisan 2018

 

Yorum Yazın