serdar-inan

Serdar İnan sırra kadem bastı!

İnanlar İnşaat şirketinin patronu Serdar İnan adeta sırra kadem bastı. Ne bir ses ne bir haber var. Açıklamalarını sosyal medya üzerinden sürdüren ve kimselerle görüşmeyen Serdar İnan’dan yaklaşık 3 aydır ses seda yok. Alacaklılar ve daire alanlar dört gözle gelecek açıklamayı bekliyor.

26 Nisan 2018 tarihinde sosyal medya hesabı Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, “İNANLAR şirket yetkilimiz Orhan Arslan bey görevine başlamıştır, yakında iletişim bilgilerini paylaşacağız.” demişti. O tarihten itibaren yeni bir açıklama gelmedi.

orhan-arslan-osman-tolga-ulusoy

Orhan Arslan ve Osman Tolga Ulusoy

Serdar İnan’ın adını verdiği Orhan Arslan tarafından da açıklama yapılmadı. Orhan Arslan’ın kendisi yerine Osman Tolga Ulusoy tarafından yayınlanan fotoğrafına ulaşıldı. Osman Tolga Ulusoy, “Orhan Arslan abimle iş başındayız” şeklinde bir tweet attı. Daha sonra bu fotğraf ve tweetin çok eski tarihli olduğu anlaşıldı.

Osman Tolga Ulusoy, “Fotoğraf tarihi aşağıdaki görseldedir. Maalesef resmi ve aktif bir pozisyonum bulunmadığından dolayı yardımcı olamayacağım. Şu an en doğrusu Orhan bey ile iletişime geçmek olacaktır. Adalet her zaman yerini bulur. Yardımcı olabileceğimi farklı bir hususta iletişimde olabiliriz.” şeklinde bir açıklamada bulundu..

osman-tolga-ulusoy

Osman Tolga Ulusoy Sosyal Medya Açıklaması

Serdar İnan’a gelen tepkiler artıyor

Serdar İnan’ın 26 Nisan’da yaptığı açıklamaya tepkiler de çığ gibi büyüyerek devam ediyor. İşte o tepkilerden bazıları;

@demirrtok kullanıcı isimli Pelin Demirtok , “Orhan beyin iletişim bilgilerini bekliyoruz verilen vekalet sonucu serh işlemi gerçekleşmesi için lütfen iletişim bilgilerini paylaşın artık.”

@opostrof kullanıcı isimli vatandaşımız, “Serdar bey teras temada topumuzu alabılecekmıyız cok magduruz columuzun cocugumuz rızkı yardım edın kul hakkını yemezsınız.”

@brbrsttk kullanıcı isimli Barboros Tetik, “Kanada’da falan da iş güç yapmayacaksın biliyorsun değil mi California gezgini? Buradan kaçırdıkların fayda etmeyecek, bir an önce öde borçlarını. Lut kavmini hatırla, lavlar ateşler…Zaman kazanıyorum derken zaman kaybediyor olabilirsin. İlahi mahkemede de davalar açıldı çoktan”

Benzer Haber  Mutlu Center Göztepe, Görücüye Çıktı

Serdar İnan’ın nerede olduğu bilinmiyor. Kimi Kanada’da kimi de Avustralya’da diyor. Kendisi yok ama işaret ettiği kişi de ( avukat Orhan Arslan) açıklama yapmadı. İnanlar İnşaat’tan daire alan binlerce vatandaşımız yapılacak bir açıklamayı bekliyor. Drum nedir? Daireler teslim edilecek mi? Bankalara olan borçlar ne zaman ödenecek? Alın teriyle çalışan işçilerin maaşları ve tazminatları ödenecek mi? Serdar beyin bu sorulara olumlu ya da olumsuz acil cevap vermesini bekliyoruz.

Turgut YILDIZ / Emlaklobisi.com

 

 

Yorum Yazın