silivrikonutprojeleri

Silivri Konut Projeleri

Silivri Konut projeleri için yazımızı inceleyebilirsiniz. Hem bütçenizi hem de sosyal hayatınızı göz önüne alarak karşılaştırma yapabilir ve dilediğiniz projeye sizde katılabilirsiniz.

Pehlivanoğlu Silivri Projesi

silivri-konutlari

Silivri’nin Yenimahalle mevkiinde inşa edilmesi planlanan projenin 27 ticari alan ile 268 farklı konuttan oluşması bekleniyor. Konutların ve ticari alanların satış tarihleri ve satış fiyatları henüz belirlenmiş durumda değildir. Arnavutköyde devam eden inşaat projeleri göz önüne alındığında Pehlivanoğlu Silivri projesinin ÇED süresine göre çok daha kısa süre içerisinde teslim edilebileceği düşünülüyor.

Kiptaş Silivri Konutları

silivrikiptas

174 bin metre karelik alanda yer alacak olan Kiptaş Silivri konutları 3. Etap için 1508 farklı konutun yer alması hedefleniyor. Konutların daire tipleri ise; 2+1 ile 3+1 olarak tasarlanmış bulunmaktadır. Eğer 2+1 daireler ile ilgileniyor iseniz o halde; 92 metre karelik bir alanınızın olacağını ancak 3+1 daireler ile ilgileniyor iseniz o halde; 112 metre karelik bir alana sahip olacağınızı bilmelisiniz. Kiptaş konutları için ödeme planları da belirlenmiş durumda. Konut ve ticari alan alımı için sizlere üç farklı ödeme seçeneği sunuluyor. Ve seçtiğiniz ödeme türü tercihinize göre belirleniyor.

Makro Silivri Projesi

silivrikonutprojeleri

Makro Silivri projesi 616 konuttan oluşmakta olup; her projede kaç konut üretiliyor sorusuna 1+1 ile başlayıp 6+1 aralığında cevabı verilebilir. Makro Silivri projesinde; 1+1 daireler için stüdyo tarzı deniliyor olup; geri kalan ve 6+1 ile sonlanan dairelerin tamamına ise aileye uygun daireler deniliyor. Dairelerin tamamında sosyal alanların kullanımı aktif olup; ek olarak ilgilendiğiniz farklı sosyal durumları da evinize ekleme hakkınız mümkün oluyor. 616 konutun yer alacağı projenin henüz teslim tarihi ve fiyatları netleşmiş değildir.

Benzer Haber  EVORA İzmir’de Ön Talep Toplanacak!

Piri Reis Konutları Projesi

silivrikonutprojeleri

Piri Reis konutları; 6 katlı bloklar dahilinde 6 farklı bloktan oluşmaktadır. 364 toplam konut sayısına sahip olan projenin daire büyüklükleri oda ve salon sayısına göre değişiklik göstermekte olup; 2+1 büyüklüğündeki bir daire için brüt 100 metre karelik net ise; 75 metre karelik bir kullanım alanı sunuyor. 2021 Mart ayı itibari ile sonlandırılması beklenen projenin diğer projelerden ayrılan en önemli özelliği ise; Silivri sahili ile arasında 2 kilometre olmasıdır. Daire tipleri kullanışlı oluşunun yanı sıra bir de yeni metrobüs hattı ile de yürüyüş mesafesi uzaklığında olacaktır. Piri reis konutları alıcılarını beklemektedir.

Koru Görkem Evleri Projesi

silivrikonutprojeleri

Koru Görkem evleri Koru yapı tarafından inşa edilecek olup; 76 daireden oluşacak ve üç bloğu kapsayacaktır. 2+1, 3+1 ve 1+3 dubleks dairelerden oluşmaktadır. Yapının 2+1 daireleri için 82 ile 64 metrekare aralığında bir genişliğe sahip olması planlanır iken 92 ile 105 metre kare genişliğine sahip dairelerin ise; 3+1 olarak hazırlanması tasarlanıyor. Dubleks dairelerin genel metre kareleri ise; 137 ile 124 metre kare aralığında değişiklik göstermektedir. Daire metrekareleri alıcıları cezbeder iken birde ek olarak E – 5, okul, üniversite ve hastaneye yakınlığı ile de merkezi bir alanı size yaşam alanı olarak sunmuş oluyor. Koru Görkem evlerinin kişiye özel ödeme seçenekleri bulunur iken; maksimum ve minimum ödeme planları da taslak olarak kullanılıyor.

Atabek Konutları

silivrikonutprojeleri

Atabek konutları 18 bin metre karelik bir alan için tasarlanmıştır. 336 daire ile 2 ticari dükkanı içerisinde barındıran projenin sekiz bloktan oluşması bekleniyor. Daire fiyatları 1+1, 2+1, 3+1 daire tipleri için ayrı ayrı belirlenmiş olup henüz kamu oyu ile paylaşılmamıştır. Atabek konutları Silivri’nin merkezi bir bölgesinde yer alıyor olmasından dolayı da çokça tercih edilmesi beklenen projeler arasında yer alıyor.

Benzer Haber  Ev Alarak Portekiz Vatandaşı Olma Fırsatı!

 

Yorum Yazın