sinpas-gyo

Sinpaş GYO

follow Sinpaş GYO

2007 yılından itibaren çalışmalarını başlatan farmers-association-co-opworks.1-hq.com/includes/kane/ Sinpaş GYO Borsa İstanbul’da aktif işlem görmeye başlamıştır. İstanbul, Bursa, Ankara ve Denizli gibi farklı şehirlerde yapılan projeler ile çalışmalarını sürdürmektedir. 44 yıl önce hizmete başlamış olan thietbiyte.webchuanseo68.com/wp-content/map6.php Sinpaş Holding yapmış olduğu yenilikler ile Sinpaş GYO ile hizmetlerini devam ettirmiştir.

İnşaat şirketi olarak hizmet vermekte olan firma İstanbul merkezde çalışmalarını sürdürmektedir. Avni Çelik şirketin yönetim kurulu başkanı olarak görevini yerine getirmektedir. Türkiye’nin pek çok farklı yerinde devam etmiş olduğu çalışmalarla büyük projelere imza atmıştır. Özellikle lüks yaşam alanları oluşturmak adına konut projeleri gerçekleştirmektedir.

Sinpaş GYO Tarihçesi

1974 yılından itibaren faaliyet göstermekte olan Sinpaş çatısı altında kurulmuş olan Sinpaş GYO proje geliştirmeye devam etmektedir.

2007 yılında gerçekleştirmiş olduğu büyük konut projesi ile Bursa Modern’i hayata geçirdi. Aynı zamanda Lagün projesi ile Türkiye’de ilk defa biyolojik gölet oluşturarak bir ilke imza attı.

2008 yılında Türkiye’de ilk defa temalı konut projesine imza atarak Bosphorus City’i yaptı.

2009 yılında sürdürülebilir başarı için liderlik konferansını gerçekleştirmiştir.

2010 yılında Aqua City projesinin lansmanını gerçekleştirmiştir. Yeni su medeniyeti sloganı ile hazırlanan proje özellikle şirketin gerçekleştirmiş olduğu başarılı projeler arasında yer almaktadır. Aynı zamanda nostalji ile modernliği buluşturan İstanbul Sarayları projesinin de lansmanı 2010 yılında  yapılmıştır.

2012 yılında Türkiye’de ilk defa gerçekleştirilen Ege konseptiyle Ege Boyu projesinin lansmanı yapmıştır. Yine aynı şekilde 2012 yılında Ankara’da konut projesi Incek Life için lansman yapılmıştır.

2014 yılında Ege konseptiyle hazırlanmış olan projenin 2. Projesi olan Ege Yakası için lansman yapıldı. Bunun yanı sıra Ankara’da yer alan Incek Blue projesinin lansmanı yapıldı.

2016 yılında Quenn Central Park Bomonti projesinin lansmanı yapılmıştır. Aynı zamanda Ege Vadisi projesinin lansmanı gerçekleştirilmiştir.

2017 yılında Gökorman projesinin ve Metrolife projesinin lansmanı gerçekleştirilmiştir. Aqua City Bursa projesi ön satışlarına başlanmıştır.

Ödüller

Lagün projesiyle ‘Dünyanın En İyi Biyolojik Göleti’ ödülünü de kazanmıştır.

Bosphorus City projesiyle 2011 yılında European Property Awards da ‘En İyi Pazarlama Yönetimi’ ve ‘ En İyi Mimari’ dalında ödül almıştır.

Bosphorus City MIPIM 2013 Awards da yapılan incelemeler ile ‘En İyi Türk Konut Projesi’ olarak seçilmiştir.

Bursa Modern projesiyle Avrupa’nın en çok tavsiye edilen konut projesi ödülünü kazanmışlardır.

Brand Finance ‘de yapılan araştırmalara göre Türkiye’nin ilk 100 markası arasında yer almıştır.

Brand Finance araştırmaları doğrultusunda Türkiye’nin en değerli 100 markası arasında yer almıştır.

Uluslararası alanda mimari ve pazarlama üzerine Sinpaş GYO ödülleri 14’ü bulmuştur.

2017 yılına gelindiğinde 2. defa Türkiye’nin süper markalarından biri haline gelmiştir.

Benzer Haber  2018 Yılında gayrimenkul almak için en iyi ülkeler hangileri?

Yorum Yazın