sinpas-time-projesi

Sinpaş Time fiyat listesi!

Sinpaş İstanbul Finans Merkezi’ne komşu yeni projesi Sinpaş Time projesini satışa çıkardı. Markalı konut projeleri geliştiren Sinpaş GYO toplam 2 bin 500 konuttan oluşan Finans Merkezinde hayata geçirdiği projenin yapıma devam ediyor.

Karma proje olarak planlanan Sinpaş Time Konut, Ressidence ve Villa şeklinde tasarlandı. 38 katlı tek blok olarak hayata geçirilen Residence bloğunda daire tipleri stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 şeklinde planlandı. Az katlı yaşamı tercih edenler için de 5 ve 15 katlı bloklar oluşturuldu.

Toplam 750 konutun yer alacağı Sinpaş Time projesinde müstakil yaşamı özleyenler için de villa seçenekleri yer alıyor. Farklı büyüklüklerde tasarlanan villalar konut ve residence bloklarından bağımsız olarak inşa ediliyor. Sinpaş Time projesinde yer alan villalar hem şehrin merkezinde hem de müstakil yaşam tercih edenler için fırsat niteliğinde. Villalar 4+1 ve 5+1 şeklinde iki tip olarak tasarlandı.

Sinpaş Time güncel fiyat listesi;

Residence blokları fiyat listesi,

Stüdyo daire: 500 bin liradan başlayan fiyatlarla,

1+1 daire: 600 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 900 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire: 1 milyon 220 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Az katlı bloklar için fiyat listesi;

1+1 daire: 610 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire: 915 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire: 1 milyon 330 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Villa fiyatları ise 3 milyon 200 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Sinpaş Time projesinde hem banka kredisi hem de şirket içi finansman modeliyle yani senetle ev almak mümkün. Yüzde 5 peşinat 48 ay sıfır faiz uygulanıyor.

Projede yürüyüş alanları, bisiklet parkuru, çocuk oyun alanları, oturma terasları, kafe, restoran, fitness, sauna, türk hamamı, buhar odası, yüzme havuzu, güvenlik, kütüphane, doğal organik bahçeler, eğitim kompleksi yer alıyor.

Benzer Haber  Türkiye’de En Çok Satılık Daire Hangi Şehirde Aranıyor?

Metro, E-5 ve Metrobüs’ün yanı başında yer alan proje Avrasya Tüneli, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne olan yakınlığıyla da ön plana çıkıyor.

Projeyle ilgili metrekare fiyatları, ödeme seçenekleri, banka faiz oranları, teslim tarihi, vaziyet planları, mahal listesi ve daha bir çok konuda bilgi almak için 444 19 74 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

İletişim Bilgileri:

Site Mahallesi, Çakmak Sk. No:1, 34774 Dudullu Osb/Ümraniye/İstanbul, Türkiye

Telefon: 444 19 74

Sinpaş Time 2019 yılı Aralık ayında teslim edilecek.

Berkman Demirhan / Emlaklobisi.com

 

 

Yorum Yazın