Türk inşaat sektörü Suudi Firmalarla Cidde’de Bir Araya Geliyor

Türk inşaat sektörü Suudi firmalarla Cidde’de bir araya geliyor. 25-27 kasım tarihleri arasında Suudi Arabistan’ın Cidde şehrinde Cidde Ticaret Odası tarafından düzenlenecek etkinlikle ticaret odası üyesi Suudi firmalar ve Türk heyetindeki firmalar bire bir görüşmeler gerçekleştirecek.

Cidde Ticaret Odası yetkilileri; Türk vatandaşlığı için gayrimenkul alım şartının 250 bin dolara indirilmesinin ardından Suudi vatandaşlarının Türkiye’den gayrimenkul alımına büyük ilgi gösterdiğini ve Türkiye’den ev almanın neredeyse moda haline geldiğini belirtiyorlar.

25-27 kasım tarihlerinde Cidde Ticaret Odası tarafından düzenlenen bir etkinlikle Türkiye’den gidecek gayrimenkul projeleri üreten inşaat firmaları temsilcileri bire bir görüşmelerle birlikte projelerini Suudi firmaların yetkililerine anlatma ve pazarlama fırsatı bulacak.

Otelde yapılacak görüşmelerin yanı sıra Cidde Ticaret Odası’na yapılacak ziyarette Oda’nın Gayrimenkul  Bölüm Başkanı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Sektör temsilcileri Türkiye’den giden heyeti Ticaret odasında kabul edecek ve aşağıdaki programa göre bire bir görüşmeler yapılacaktır.

Katılım ücreti 2.500 euro + 1 kişi uçak+konaklama 1.000 Euro

Katılım için iletişim bilgisi : 0 505 854 29 05

Program detayları:

25 Kasım 2018 

12.00      Cidde’ye uçuş ve serbest gün

26 Kasım 2018

09.00   Ticaret Odası’nın ilgili Başkan Yardımcısının makamında heyet tarafından ziyaret edilmesi

10.00   Cidde Ticaret Odası Gayrimenkul Komite Üyeleri ile ortak bir toplantı yapılması

11:00   Sonrasında firmalara ayrılan masalarda, Ticaret Odası üyesi gayrimenkul sektöründen Suudi firmalar ve Türk heyetindeki firmalar arasında bire bir görüşmeler gerçekleştirilmesi

27 Kasım 2018  

Otelde firmalarla görüşmeler, ziyaretler

Akşam Türkiye’ye dönüş

Benzer Haber  Karmod'dan Yeni Fabrika Yatırımı

Yorum Yazın