turkerler-insaat

Türkerler İnşaat

Türkerler inşaat

Türkerler İnşaat ülkemizde 1993 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şirketin kurucusu ise Kazım Türker’dir.  Şirket 1993 yılından itibaren ülkemizde alt yapı ve üst yapı hizmetleri olmak üzere 3.000.000 metrekare inşaat hacmini aşarak ülkenin en saygın ve en iyi inşaat şirketleri arasında yerini almıştır.

Türkerler İnşaat Hizmet Anlayışı

Türkerler İnşaat hizmet anlayışı olarak her zaman kaliteyi ve yüksek standartları ön plana almaktadır. Sektörü sadece bina yapımı olarak görmeyen firma birçok farklı tesisin ve yapının da projelerini gerçekleştirmiştir. Hem alt yapı hem de üst yapı alanında hizmet gösteren firma güvenli, teknolojik ve estetik mimari anlayışı ile üzerinden yıllar geçse de hala aynı çekiciliğe ve kaliteye sahip yapıları ile dikkat çekmektedir.

Türkerler İnşaat Sosyal Sorumluluk Projeleri

Türkerler İnşaat sosyal sorumluluk projeleri konusunda özellikle eğitime verdikleri destek ile ön plana çıkmaktadır. Şirketin misyonu olan kaliteli ve yüksek standartlı hizmet, kaliteli eğitim almış kişilerden çıkar prensibi ile bu alanda birçok farklı sosyal sorumluluk projelerini üstlenmişleridir. Bu sosyal sorumluluk projelerinden bazıları ise şu şekildedir; 800 öğrenci kapasiteleri Türker İlköğretim okulu yapımı, Mardin 1000 öğrenci kapasiteli okul ve 250 öğrenci kapasiteli yurt yapımı ile İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi yapımı hizmetleri gerçekleştirilmiştir. Ayrıca Göztepe Spor Kulübü ile sponsorluk anlaşması, Zorba bale gösterisine sponsorluk, Türkiye’nin ilk Opera ve Bale günlerine destek ve Kazım Türker sanat galerisi yapımı olarak sayılabilmektedir.

Türkerler İnşaat Alınan Ödüller

Türkerler İnşaat kaliteli ve milli duygulara önem veren hizmet anlayışı ile birçok farklı ödüle layık görülmüştür. Bu ödüllerden bazıları ise şu şekildedir; Cumhurbaşkanlığı tarafından başlatılan istihdam seferberliğine katkılarından dolayı onur ödülü, Türkerler Holding’in, Gama ile ortak yürüttüğü İzmir Bayraklı ve Kocaeli şehir hastaneleri projeleri, Orta ve Doğu Avrupa’da “En İyi Kamu-Özel Sektör İşbirliği Projeleri” ödülü, 2017 istihdam şampiyonluğu ödülünü almıştır.

Tamamlanmış Türkerler İnşaat Projeleri

Türkerler İnşaat birçok farklı alanda sayısal anlamda oldukça fazla projede yer alarak bu anlamda ülkenin en önemli firmaları arasına girmiştir. Şirket toplam 40 ilde 65 adet hastane, otel ve okul projesi tamamlamıştır. 16 şehirde 1.278 akıllı konut projesini hayata geçirmiştir. Ege ve Akdeniz bölgesinde toplam 30.000 yatak kapasiteli 6 tesis projesini hayata geçirmiştir. Başköy barajı sulama projesi ve Ambar barajı sulama projesini hayata geçirmiştir.

Tamamlanmış Devasa Projeler

Türkerler İnşaat devasa projeler anlamında ülkenin önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır. Tamamlanmış veya hali hazırda devam eden ve ülke ekonomisine çok büyük katkıları olan projeler ise şu şekildedir; Adıyaman Devlet Hastanesi, Kuzey Ankara 11. Etap Konutları, Kuzey Ankara 16. Etap Konutları, Park Yaşam Mavişehir, Ankara Arena Çok Amaçlı Spor Kompleksi, Kuzey Ankara 2. Etap Konutları, Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Çarşamba Toki Konutları, Büyükşehir Belediyesi Başkanlık Hizmet Binası, Polis Moral Eğitim Merkezi, Fatih Sultan Mehmet Han Hastanesi, Kocaeli A. Kibar Endüstriyel Atıksu Arıtma, Ergene Atıksu Arıtma Tesisleri, Kuş Adası Atıksu Arıtma Tesisleri, Mucur Komresör İstasyonu, Ulus Keçiören Metrosu, Mahall Ankara, Çiftçi Tower, Anadolu Ümraniye Gaz Boru Hattı, Ankara Doğalgaz Dağıtım Şehir Girişi, Taşoluk İçme suyu Tasviye Merkezi, Bağcılar Güneşli Tem Otoyolu Kavşağı VE Anadolu Beykoz Çelik Gaz Hattıdır.

Türkerler İnşaat konut sektöründe Mahall Ankara ve Mahall Bomonti projelerine imza atmıştır.

Benzer Haber  1915 Çanakkale Köprüsü'nün Temelleri Yükseliyor

Yorum Yazın