tuzlakonutprojeleri

Tuzla Konut Projeleri

İstanbul Tuzla konut projeleri haberimizi sizler için derledik ve karşılaştırdık. Projelerin tamamının metre karelerini, fiyatlarını ve ek özelliklerini yazımızda bulabilir ve karşılaştırmaları yapabilirsiniz.

Zer Tuzla Marina Projesi

tuzlakonutprojeleri

Arnavutköy’de devam eden inşaat projeleri ile birlikte bilinmesi gerekli olan ve hem sosyal alanları hem de merkeziyeti bakımından; size bir taraftan doğal ortam sunar iken diğer taraftan şehir merkezinde olmanın tadını çıkarabilecek olduğunuzu göstermektedir. Ceylan inşaat tarafından üstlenilen projenin teslim tarihi ise Aralık 2020 olarak belirlenmiş bulunmaktadır. 52.774 metre karelik bir alanda yer alan projenin 576 daire, 2 ticari alan ve 22 villadan oluşması bekleniyor. Projede kapalı otopark, fitness salonu, özel güvenlik eklentileri de yer alıyor. Ancak henüz fiyatı ve ödeme hususunda sunulan ayrıcalıklar kamuoyu ile paylaşılmış değildir.

Alemara Tuzla Projesi

tuzlakonutprojeleri

Satışları tamamlanmış olan Alemara Tuzla projesinin yapımını Etkin şirketler grubu üstlenmiş durumda. 74 daire ve 2 farklı bloktan oluşan projenin yüzde yetmiş beşlik kısmı yeşil alan olarak ayrılmış bulunmaktadır. Alemara Tuzla projesi; yürüyüş ve koşu parkları ile birlikte çeşitli sosyal aktivitelere de fiziki alan ayırmış durumdadır. Konumu doğal ortam ile merkezi yaşam alanı arasında kalmaktadır. Sabancı ve Koç Üniversitesine merkezi konumda bulunan projenin elit bir hayatın kapılarını açıyor olduğu da zaten şimdiden kendini belli ediyor.

Abelya Park Projesi

tuzlakonutprojeleri

Her projede kaç konut üretiliyor, sorusuna verilebilecek en güzel cevapları içerisinde barındıran Abelya park projesi; 75.000 ile 120.000 metre kare aralığında bir yaşam alanına sahip olmanızı sağlıyor. Projenin yapımı tamamlanmış olup teslime hazırdır. Akdeniz villaları arasında yer almakta olan iki ticari dükkana sahip olan projenin 24 daireden oluştuğunu da söyleyelim. Dairelerin tamamı; 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere üç farklı kategoriye ayrılmıştır.

Benzer Haber  UNESCO Türkiye'yi Uyardı: Yüzde 90'ı imar barışında!

Alsera Konakları Projesi

tuzlakonutprojeleri

Satışları tamamlanmış olan Alsera konakları projesinin 300.000 ile 425.000 metre kare aralığında villa tarzı yapılardan oluştuğunu ilk olarak belirtelim. Proje 22 adet farklı villadan oluşmaktadır. Villalar 4 oda 2 salon ise o halde; 300 metre kare olduğunu bilmeniz gerekir. Ancak eğer tercih edeceğiniz villa daha büyük olsun dilerseniz o halde; 5 oda 2 salon olarak tasarlanan villa tiplerini tercih etmeli ve bu villaların alanı olan; 425 metre kareyi satın alabilirsiniz.  Daire tipleri için bir diğer özellik ise; 53 araçlık otopark hizmeti ile birlikte 24 saat boyunca kesintisiz hizmet vermekte olan güvenliği belirtmek gerekir.

Anadolum İdol Projesi

tuzlakonutprojeleri

Anadolum idol projesi; 1+1, 2+1, 3+1 olmak üzere üç farklı daire tipini içerisinde barındırmaktadır. Dört blok şeklinde tamamlanması beklenen projenin; açık havuzu, yüzme salonları, fitness salonları ve doğal yürüyüş alanları ile birlikte kesintisiz güvenlik hizmeti mevcuttur. Toplamda 428 dairenin bir arada bulunacağı projenin; 2018 Temmuz ayı sonunda tamamlanması planlanmaktadır. Proje; Sabiha Gökçen Havalimanına, AVM’lere yakınlığı ile merkezi hayat ile doğal hayatı bir arada sunması ile biliniyor. Projenin satış fiyatı ise alıcıları için farklı ödeme seçenekleri ile sunuluyor.

Arkeon Evleri Projesi

tuzlakonutprojeleri

Yapı konut inşaat tarafından üstlenilen proje; 12 farklı tipte olmak üzere toplamda; 345 konutu içerisinde barındırıyor. Daire metrekareleri 118.00 – 148.000 aralığında değişiklik göstermektedir. Dairelerin ek olarak kullanıma hazır bulunan; açık ve kapalı spor salonları, tiyatro salonları, sauna ve nitelikli yüzme alanları, yürüyüş alanları mevcuttur. Projenin; 3+1 ve 2+1 villaları bulunmakta olup; 31 farklı villayı alıcıları ile buluşturmaktadır. Yaşam kalitenizi ve sosyal hayatınızı yükseltecek bu proje de alıcılarını bekliyor.

Yorum Yazın