ulkealan-insaat

Ülkealan İnşaat

Ülkealan inşaat

Ülkealan İnşaat ülkemizde 2016 yılından beri faaliyet göstermektedir. Şirketin kurucusu ise Tolga Ülkealan’dır. Tolga Ülkealan aynı zamanda şirketin yönetim kurulu başkanlığını yapmaktadır. Şirket daha yeni bir şirket olmasına rağmen kurucusu Tolga Ülkealan 2011 ile 2016 yılları arasında Teknik Yapı Holding İcra Kurulu üyeliği yapmıştır. Bu 15 sene boyunca Ankara’da 100’e yakın başarılı ve odlukça popüler olmuş projelerin altına ismini yazdıran Tolga Ülkealan artık deneyim ve tecrübesini kendi şirketi için harcaması gerektiğini düşünerek Ülkealan İnşaat’ı kurmuştur.

tolga-ulkealan-insaat

Ülkealan Yapı Endüstrisi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Ülkealan

Ülkealan İnşaat Hizmet Anlayışı

Ülkealan İnşaat hizmet anlayışı olarak doğa ile iç içe aynı zamanda konforlu bir yaşam vaat etmektedir. Birçok kişi tarafında doğaya saygı duyulduğunda konforun azalacağı yönünde yanlış bir algı bulunmaktadır. Ülkealan İnşaat bu algıyı tamamen yıkacak Sunset İncek projesini hazırlamıştır. Firma için doğaya saygı olmadan asla yaşanılır bir ortam olmayacağı düşüncesi oldukça baskındır. Ayrıca şirketin hizmet anlayışında projelerin yapılacağı yere ve halkına değer kazandırması anlayışı yatmaktadır.

Bu anlamda gerek lokasyon seçimi gerekse olanakların incelenmesinde bu hususa oldukça büyük önem verilmektedir. Hizmet anlayışının temel felsefesi kazan kazan şeklindedir. Yani şirketin karında önce gerek müşterilerin gerekse yöre halkının ve ekonominin olumlu anlamda etkilenmesi çok daha büyük bir önem arz etmektedir. Ayrıca firma için diğer bir önemli unsurda projelerin söz verildiği tarihte ve söz verildiği şartlarda herhangi bir mazeretin arkasına sığınılmaksızın teslim edilmesidir.

Ülkealan İnşaat Projeleri

Ülkealan İnşaat kurulalı 2 sene olmasına rağmen gerek kurucusu Tolga Ülkealan ve gerekse diğer çalışanları sektörde büyük ve başarılı çalışmalara imza atmıştır. Bu anlamda birçok kişi Ülkealan inşaatın potansiyeline inanmakta ve ilk projesi olan Sunset İncek projesine olan talepleri oldukça fazla durumdadır. Yapılan Ön talep çalışmalarında projenin büyük bir bölümüne talep gösterilmiş olması firmanın insanların gözündeki değerini anlamak açısından oldukça önem arz etmektedir.

Ülkealan İnşaat Sunset İncek Projesi

Ülkealan İnşaat tarafından ilk proje olması yönü ile oldukça heyecanla planlanan ve Ankara’daki konut sektörüne bambaşka bir hava katan Sunset İncek Projesi insanların oldukça dikkatini çekmektedir. Bu proje ile insanlar gerçek anlamda kalite, konfor, güvenlik ve huzuru bir arada yaşayabileceklerdir. 51.000m2’lik toplam alana sahip Sunset İncek, iki kule ve bir yatay bloktan oluşur. Sunset İncek’te 139 daire 12 adet cadde mağazası bulunmaktadır. 40 adet 2+1, 19 adet 3+1+1, 58 adet 5+1+1 ve 22 adet 6+1+1 şeklinde daire tipi bulunmaktadır. Projenin detay özelliklerinde ise; kapalı yüzme havuzu, Fitness, sauna, çocuk oyun alanları, yapay gölet, yürüyüş yolları, 6000 metrekare peyzaj alanı, cadde ve mağazalar bulunmaktadır. Akıllı ev teknoloji ve doğanın iç içe olduğu proje tüketicileri zamanın çok daha ilerisine götürecek durumdadır.

Benzer Haber  Prefabrik Ev Nedir? Prefabrik Ev Fiyatları Ne Kadar?

Yorum Yazın