Yeşilyaka Su Fiyat Listesi!

elchenriniges.gq Yeşilyaka Su projesini her yönüyle siz değerli okurlarımız için inceledik. İstanbul’un yoğun kalabalığından kaçmak isteyenler ve müstakil yaşamı özleyenler için rehber niteliğini taşıyan haberimizde Yeşilyaka Su projesiyle ilgili aradığınız her bilgiye ulaşabilirsiniz.

Mesa Mesken ve Nurol GYO ortaklığında Büyükçekmece Karaağaç Mahallesinde hayata geçirilen hukusyuu.com/profile/2020-02-01/whatsapp-ein-hacken-bedeutung.php Yeşilyaka Su projesi muhteşem doğası ve özgün villa tasarımlarıyla dikkat çekiyor. 3. Havalimanına ulaşım kolaylığı ve 650 bin metrekarelik devasa arazisiyle ön plana çıkan proje büyük bir titizlik içerisinde geliştirildi.

650 bin metrekare arsa üzerine inşa edilen proje içerisinde 472 ayrı ünite içeriyor. pearlrousebeach.gq Yeşilyaka Su projesinde 3+1’den 5+1’e kadar villa seçeneği bulunuyor. Projede villaların büyüklükleri 148 metrekare ile 400 metrekare arasında değişiklik gösterecek şekilde tasarlandı. Projede tek katlı ve dubleks villa seçenekleri yer alıyor.

Geçmişten bugüne binlerce konuta ve altyapı projelerine imza atan iki duayen inşaat firması Mesa Mesken ve Nurol GYO tüm birikimlerini Yeşilyaka Su’ya aktardılar. Mesa Yeşilyaka projesinin devamı niteliği taşıyan Yeşilyaka Su geniş peyzaj alanlarının yanısıra her villaya özel bahçe sunuyor.

yesilyaka-su-projesi

Yeşilyaka Su Projesi

 

Yeşilyaka Su fiyat listesi

Müstakil bahçeli villa fiyatı 1 milyon liradan başlıyor ve 4 milyon liraya kadar çıkıyor. Yeşilyaka Su projesinde kredili peşin ödemelerde yüzde 15 indirim uygulanıyor. Nakit ödemelerde ise bu indirim üstüne yüzde 5 indirim daha yapılabiliyor. Ayrıca liste fiyatları üzerinden yüzde 20 peşinat ile kalan kısmın yüzde 20’sini 1 yıl sonra, diğer yüzde 20’sini 2 yıl sonra ve kalan yüzde 40’lık kısmı ise 36 ay vadeli şekilde şirket bünyesinde ödeme fırsatı sunuluyor. Projede KDV oranı ise yüzde 1 olarak uygulanıyor.

Yeşilyaka Su Büyükçekmece Marina, Marmara Forum ve Bahçeşehir ile Akbatı AVM’ye uzaklıkları da sadece 10 dakika uzaklıkta yer alıyor.

Benzer Haber  Depremler Gayrimenkul Piyasasını Da Etkiliyor

3. Havalimanı ve çevresindeki Atakent, Halkalı, Bahçeşehir gibi gelişen bölgelere komşu. Hadımköy Otoyolu gişelerine 5 dakika mesafede. Maslak-Levent’e 25 dakika, Atatürk Havalimanı’na 20 dakika, Mall of İstanbul’a ise 15 dakikada ulaşmak mümkün.

Yeşilyaka sakinleri açık havada spor yapmanın keyfini tenis kortları, basketbol ve mini futbol sahasında çıkarırken, açık ve kapalı yüzme havuzu, fitness ve spa merkezinde günün yorgunluğunu atacaklar. Projede yaşayanlar Yeşilyaka külüpte dostlarıyla bir arada keyifle vakit geçirebilecek, akşamları ailece açık hava sinemasında film seyredebilecekler.

http://leondumoulin.nl/language/graphic/stories-to-be-read-out.php Proje Künyesi:

https://adexarerku.tk Yapımcı Firma : Mesa Mesken Sanayii A.Ş., Nurol GYO -Mesa Mesken Sanayii A.Ş
Konut Sayısı: 472
Arsa Alanı: 650000
Konut Tipleri: 3+1,4+1,5+1
Metrekare Alanı: 148-400 metrekare
Teslim Tarihi: 2019

İletişim Bilgileri:

Adres: Karaagaç Mah. Sırtköy Blv. No:16/A 34500 Büyükçekmece/İstanbul
Telefon : 444 0 986
Web : https://www.yesilyakasu.com/
E-mail : info@mesa.com.tr

 

 

 

 

Yorum Yazın