yucel-park-kartal

Yücel Park Güncel Fiyat Listesi!

Teknik Yapı tarafından Kartal Orhantepe Mahallesinde hayata geçirilen source url Yücel Park konut projesinde satışlar başladı. Proje Et-İn Restoranda yapılan basın toplantısıyla tanıtıldı. Toplantıya https://large.fosiras.bar Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım ve Yönetim Kurulu Üyesi https://floor.wikumadobe.buzz Umut Durbakayım katıldı.

Kartal bölgesinde yatırımlarına devam eden Teknik Yapı uzun süredir üzerinde çalıştığı kentsel dönüşüm projesini hayata geçirdi. Yücel Sitesi sakinleriyle anlaşarak modern mimariyle yeni geliştirilen Yücel Park Teknik Yapı’nın imza projesi olmaya aday. Kentsel dönüşüm projesi olarak hayata geçirilen Yücel Park projesinde 650 milyon TL yatırım bedeli bulunuyor.

Yücel Sitesinin yıkılmasıyla 20 bin metrekare arsa alanına sahip olan projede toplam 825 daire ve 17 ticari ünite bulunuyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire seçeneklerinin yer aldığı proje 10 blok üzerine inşa edilecek. Kartal Yücel Park projesinde 385 adet 1+1, 79 adet 2+1, 338 adet 3+1 ve 23 adet 4+1 daire bulunuyor.

Yücel Park fiyat listesi

Satışların başladığı projede en ucuz daire fiyatı 329 bin liradan başlıyor. Peşin alımlarda metrekare birim fiyatları 6 bin 135 liradan başlıyor.

1+1 daire 329 bin liradan başlayan fiyatlarla,

2+1 daire 523 bin liradan başlayan fiyatlarla,

3+1 daire 725 bin liradan başlayan fiyatlarla,

4+1 daire 1 milyon 80 bin liradan başlayan fiyatlarla satılıyor.

Yücel Park projesinde daire sahibi olmak isteyenler yüzde 5 peşinat ile 12, 24 ve 36 aylarda yapılacak yüzde 5 ara ödeme sonrası kalan yüzde 80’lık kısım için yapılacak banka kredili vadelendirmelerde yüzde 0,18’e varan faiz avantajları sunuluyor. Yine aynı yüzde 5 peşinat ve 12, 24, 36 aylarda yapılacak ödemelerle 120 ay vadeli ödeme planını tercih edenler Teknik Yapı desteği ile aylık vade faiz oranını 0,93 olarak kullanabilecek.

Benzer Haber  Akkuyu Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı: Akkuyu Mersin’in gururu olacak

Projenin yüzde 45’i 3+1 ve 4+1 dairelerden oluşuyor. Aile konsepti ile yükselen proje oturum ve yaşam amaçlı olarak tasarlanıyor. Giriş çıkışları tamamen bağımsız olan home ofislerin de bulunduğu projede bir çok sosyal aktivite alanı da bulunuyor.

Konut almak için en uygun zaman!

Teknik Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Durbakayım, ‘Biz Kartal bölgesine çok inanıyoruz ve Kartal bölgesinde kalıcıyız. Kartal’da daha çok ekmek çıkacak iş var’ dedi. Konut fiyatları ile ilgili değerlendirme yapan Nazmi Durbakayım, ‘Şuan konut almak için çok uygun zaman. Seçimden sonra illa ki konut fiyatları artacaktır diye düşünüyorum. Ama fiyatalar düşecek diye beklersek piaysayı kitleriz’ dedi.

Proje hem bulunduğu lokasyonu hem de daire fiyatlarına bakıldığı zaman yüksek prim potansiyeline sahip. Teknik Yapı projelerinin başlangıç ve bitiş kar oranlarına bakıldığı zaman yüksek getiri sağladığını görüyoruz. Dolayısıyla yatırımcılar için cazip bir yatırım aracı olarak görünüyor.

Kartal Adliyesi’ne komşu konumda yükselen Yücel Park E-5, Minübüs Yolu, E-6 Otoyolu ve Metroya olan yakınlığıyla dikkat çekiyor. Konut alırken satın aldığımız dairenin lokasyonu iyi olsun isteriz. Özel hastanelere, okullara, üniversitelere, sahile ve metroya yakın olsun isteriz. İşte tüm bu özellikler Yücel Park konut projesinde mevcut.

yucel-park-teknik-yapi

Yücel Park Projesi

156 bin metrekare inşaat alanına sahip olan projede konut teslimleri ise 2020 yılında yapılacak.

Projenin sosyal donatı alanları arasında yürüyüş parkuru, açık-kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, 24 saat güvenlik, çocuk yüzme havuzu, sauna, fitness, çocuk oyun alanları, türk hamamı, kafeterya, mağazalar yer alıyor.

Kartal Orhantepe Mahallesinde Minübüs Yolu üzerinde inşa edilen projenin denize olan uzaklığı ise sadece 900 metre. Mis gibi deniz havası alabileceğiniz projenin içinde ayrıca 5 adet park alanı da bulunuyor.

Benzer Haber  Ön Ödemeli Konut Satışı Nedir?

Proje Künyesi:

Projeyi Geliştiren Firma: Teknik Yapı

Projenin Toplam Arsa Alanı: 20 bin metrekare

Proje Tipi: Konut, Dükkan

Teslim Tarihi: 2020

Daire Tipleri: 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1

Konut Sayısı: 825 adet

Ticari Ünite Sayısı: 17 adet

Adres: Orhantepe Mahallesi Üsküdar Caddesi No: 230 Kartal / İstanbul

Teknik Yapı tarafından Kartal Orhantepe Mahallesinde kentsel dönüşüm projesi olarak geliştirilen Yücel Park projesiyle ilgili metrekare fiyatları, ödeme seçenekleri, taksit sayısı, banka kredisi, daire büyüklükleri, güncel fiyat listesi ve daha fazlasını 444 10 08 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Yorum Yazın