modulerev

6 Saatte Tamamlanan Modüler Ev !

Zemin ve temel problemleri ile uğraşmaktan sıkılan ev sahipleri için gerçek bir rahatlık: Açılan modüler ev . M.A.DI home, sizi belirli bir yere bağımlı olmaktan kurtaran ve mobilite sağlayan küçük bir ev.

modulerev

​​​​Sadece 6 Saatte Tamamlanıyor!

Küçük, çevre dostu ve modüler M.A.DI evleri , temel olmadan geçici olarak inşa edilebiliyor. Evler inşa edilirken, gerekli olması halinde vidalı bir demirleme sistemi de kullanılabiliyor. Yapıyı sabitlemek için demirleme sistemi kullanılsa da kullanılmasa da, inşaat çevrede herhangi bir iz bırakmıyor.

Evlerin kurulumu, iki ya da üç kişiyle yapılabiliyor. Yapının tamamlanması için ise altı-yedi saat gibi çok kısa bir süre yeterli oluyor. Yapı, tamamlandıktan sonra iki gün içerisinde olduğu yerden başka bir yere hareket ettirebiliyor.

modulerev

Modüler Ev İle Taşınmak Artık Çok Kolay!

Kurulum yerine ulaşan M.A.DI modüler ev , bir vinç yardımıyla çatısından tutularak kaldırılıyor ve böylece yapının tüm dış yüzeylerinin açılması sağlanıyor. Daha sonra, bir anda bitiveren modern eve iç yapılar ve elektrik sistemi ekleniyor.

Bulunduğunuz yerden başka bir yere gitme isteği duymaya başladığınızda ise sizin yerinize herşeyi M.A.DI hallediyor. Yapı, ilk olarak kurulum öncesi haline getiriliyor. Bundan sonra geriye yapının başka bir yere taşınması kalıyor.

modulerev

M.A.DI Evler Farklı Kullanım Alanları Sunuyor

Aynı yere bağımlı olmak istemeyenler için bu paket evler yer değiştirmeyi gerçekten kolaylaştırıyor. Ancak bu yapıların taşınabilirliği, özel konut olarak kullanıldığında sunduğu özgürlük dışında farklı kullanım alanları da doğuruyor. Örneğin paket evlerle spor etkinlerinde geçici köyler oluşturabiliyor.

Ayrıca evlerin, afet durumunda ilk yardım tesisi olarak kullanılması da seçenekler arasında yer alıyor. Her bir baz model, banyo, mutfak, tek katlı merdiven, asma kat, merkezi klima ve ısıtma sistemi ile donatılıyor. Hatta yapıların tamamı depreme dayanıklı olarak tasarlanıyor.

Yapıların taslak hali, satış tarihinden 10 gün sonra hazır hale getiriliyor ve kabul edildikten sadece 60 gün sonra alıcıya teslim ediliyor. M.A.DI home olarak adlandırılan modüler evlerin satış fiyatları 33.000 Dolardan başlıyor.

Benzer Haber  Türkerler'in İzmir'deki Benzersiz Projesi!

Paket evler, üç farklı şekilde tasarlanıyor: 27 m2 ‘lik tek kişilik modül, 56 m2 ‘lik genç modülü ve 84 m2 ‘lik tripleks modül. Ayrıca, alıcılar, kendi tercihlerine göre özel malzemeler ya da daha fazla alan elde etmek için ek modüller alma seçeneklerine de sahip oluyor.

modulerev

 

Yorum Yazın