Ant Yapı’nın yeni projesi Antteras Nev satışa çıktı!

Ant Yapı’nın İstanbul Beylerbeyi’ndeki yeni projesi Antteras Nev satışa çıktı.  İstanbul’un en güzel manzaralarından birine sahip projede, kentin tarihi dokusunu yansıtan mimari özelliklere sahip 6 blokta 54 adet konut yer alıyor. 

 

Yurt içinde ve yurt dışında birçok önemli projeye imza atan Ant Yapı, ilk etabında yoğun ilgi gören Antteras projesinin devamı niteliğinde olan Antteras Nev’i satışa sunuyor. Tüm ihtiyaçları karşılayabilecek konut seçenekleriyle tasarlanan projede; bahçe dubleksi, çatı dubleksi seçeneklerinin yanı sıra 3+1 ve 4+1 konut tipleri de bulunuyor.

 

Antteras Nev Az Katlı Tasarımıyla Dikkat Çekiyor

 

Muhteşem boğaz manzarasına sahip Beylerbeyi Küplüce’deki Antteras Nev Evleri, 6 adet bloktan oluşuyor.  Projede büyüklüğü 257m² ile 122m² arasında değişen alternatif konutlar bulunuyor. İstanbul Beylerbeyi semtinin 18’inci yüzyıl mimarisinin izini süren ve en fazla altı katlı yapılardan oluşan Antteras Nev, 12 adet bahçe dubleksi, 12 adet çatı dubleksi, 24 adet 4+1, 6 adet 3+1 dairesiyle yepyeni bir yaşam için sakinlerini bekliyor. Şehrin içinde ama karmaşadan uzak bir semtte yer alan Antteras Nev, tüm ulaşım arterlerine yakın olmasından ötürü de ön plana çıkıyor.

 

Beylerbeyi’nde Yaşamak Büyük Bir Keyif

 

Antteras Nev’in Beylerbeyi’nde semtin tarihi dokusuyla bütünleşen ve benzersiz bir mahalle konseptiyle tasarlanan Ant Yapı’nın ödüllü projesi Antteras’ın devamı niteliğinde olduğunun altını çizen Ant Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Okay; “Beylerbeyi’nde yaşamanın büyük bir keyif olduğu düşünülerek tasarlanan projemiz, deniz manzarasına hâkim konumuyla ön plana çıkarken; rengi, dokusu ve tasarımlarıyla 18’inci yüzyıl mimarisinin izlerini taşıyor. Bir neslin çocukluğunu geçirdiği İstanbul mahallelerinin ambiyansını taşıyan Antteras Nev’de; çocuk oyun parkı, yüzme havuzu, açık ve kapalı spor alanları, barbekü mekanları, otopark ve kafeterya gibi sosyal alanlar ile de tam bir site hayatı mevcut. 6 blokta 54 adet konuttan oluşan Antteras Nev, butik ve niş bir proje olarak da ön plana çıkıyor. Projemize Haziran 2022 tarihinde başladık hedefimiz 2023 yılının sonunda projemizi sahiplerine teslim etmek” diye konuştu. 

 

https://www.antterasnev.com/

Benzer Haber  Limonlu Bahçe Konakları Ön Satışa Çıktı

Yorum Yazın